§ Witryna girya.com.pl wykorzystuje pliki cookies w celu lepszego świadczenia usług. Pozostanie w witrynie bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w Państwa urządzeniu. Dowiedz się więcej...
Kettle (kettlebells) Jest 35 produktów.

Nasze odważniki wykonane są z wysokiej jakości materiałów, z rączkami pokrytymi antykorozyjną powłoką.

Klienci mogą wybierać między standardową grubością rączki - 33mm, lub pogrubioną - 35mm.

turniejowe, żeliwne, regulowane, odlewane...

Dostępne od ręki!

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 35 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 35 elementów

Odważnik kettlebell PolskaKettlebell, choć do niedawna zapomniane, obecnie są coraz częściej wykorzystywanym przyrządem. Można śmiało trenować z nimi podczas ćwiczeń siłowych, jak również ogólnorozwojowych czy funkcjonalnych. Musicie wiedzieć, że użycie tego odważnika pozwala pobudzić podczas ćwiczeń te partie mięśni, o których często zapominacie lub nie jesteście w stanie ruszyć ich podczas ćwiczeń wykonywanych z użyciem innych narzędzi. Dzięki temu jesteście w stanie, bez zbędnego wysiłku, doskonale wyrzeźbić swoją sylwetkę, poprawiając przy tym kondycję i koordynację ruchową.

Nasz sklep z odważnikami kettlebells oferuje hantle o ergonomicznym kształcie, które zapewniają w pełni bezpieczny trening.

Nie dość, że odważniki kettlebell te zostały wykonane ze stali najwyższej jakości, to dodatkowo wyposażono je w bardzo wygodną rączkę, która jest w stanie dopasować się do dłoni każdego zawodnika. Dbając o wysoką jakość produktów, zapewniamy naszym klientom odważniki kettle, które spełniają wszelkie turniejowe normy. Dzięki temu jesteśmy dla wielu wiarygodnym sklepem, któremu warto zaufać.

Możecie się zdziwić, ale odważniki kettlebells są przyrządem o bardzo szerokim zastosowaniu.

Można go używać zarówno w klubach fitness do wykonywania lżejszych ćwiczeń, pozwalających rzeźbić sylwetkę, jak również na siłowniach i w klubach crossfit, gdzie buduje się siłę i masę mięśniową. Prezentowane odważniki kettlebell pokochały osoby, które cenią sobie porządny trening, pozwalający im wylać na sali siódme poty. Odważniki kettlebell pozwala im sprawić, że ten staje się bardziej efektywny. Zwiększa zakres ruchów oraz ilość ćwiczeń możliwych do wykonania. Ich zalety znane były już wieki temu. Nie bez powodu na targach i jarmarkach, oprócz tego, że służyły za odważnik kettlebell pozwalający sprzedać odpowiednią ilość zboża, czy innych produktów wymagających wagi, były narzędziem, dzięki któremu rolnicy mogli pokazać swoją siłę i przewagę nad przeciwnikiem.

Dlaczego warto postawić na sklep sportowy oferujący kettlebell a nie tradycyjne hantle?

Przede wszystkim dlatego, że u nas szanujemy klienta. Oznacza to, że cena zawsze będzie adekwatna do jakości produktu, który oferujemy. A, że oferujemy kettle najwyższej jakości, które doskonale sprawdzają się na wszelkiego rodzaju turniejach i zawodach, to cena często uznawana jest za zbyt niską. My jednak dbamy o to, aby jak najwięcej osób skorzystało z naszej oferty. Chcemy bowiem, żeby otaczające nas społeczeństwo rozpoczęło przygodę z ćwiczeniami opartymi na tych charakterystycznych odważnikach, a przez to czuło się szczęśliwsze.

Co różni odważniki kettlebell od tradycyjnych hantli?

Odważnik kettlebellPrzede wszystkim ich kształt. Odważniki te są kulami, które mają ściętą podstawę. Dzięki temu są w stanie ustać bezpiecznie podczas ćwiczeń, które polegają na opieraniu się na przyrządzie lub w czasie, kiedy nie są potrzebne. Do wspomnianej kuli dołączono uchwyt w kształcie podkowy. Tak wykonana hantla posiada zupełnie inny środek ciężkości, aniżeli powszechnie wykorzystywane na siłowni hantle. Oznacza to, że zawodnik musi pobudzić do pracy o wiele więcej mięśni, niż podczas tradycyjnego wyciskania. Poza tym należy podkreślić, że kettle pozwalają na wykonanie większej kombinacji ćwiczeń, przez co trening staje się o wiele ciekawszy.

Nasz poslki sklep z kettlami oferuje Wam odważniki o rozmaitej masie, dzięki czemu jesteście w stanie dopasować ich ciężar do swoich potrzeb i możliwości. Różnorodność oferty pozwala rozpocząć efektywny trening krok po kroku. Pamiętajcie również o tym, że prezentowane kettlebell wykonane zostały z bardzo wytrzymałego materiału, dzięki czemu swoich hantli możecie używać przez wiele lat. Te sprawdzą się doskonale zarówno w domu, jak i w klubach fitness, czy na siłowniach - zarówno tych tradycyjnych, jak i crossfit.

Zachęcamy do zapoznania się z poniższą ofertą. Mamy nadzieję, że nasze produkty spotkają się z Waszym uznaniem. Jeśli będziecie mieli problem z doborem odpowiedniego odważnika, zachęcamy do kontaktu. Nasz konsultant z pewnością udzieli Wam rzetelnych informacji, które pozwolą podjąć odpowiednie decyzje.

Tagi: kettlebell żeliwny 8 kg | wyposażenie siłowni crossfit | kettle do ćwiczeń | wyposażenie siłowni | kettlebell turniejowy 16kg