Kettlebell turniejowy 6 kg
Kettlebell turniejowy 6 kg
 

Jesteśmy producentem

 

Darmowa dostawa od 950 zł

 

Wysyłka w ciągu 24 godzin!

 • Numer katalogowy: KETTLEBELL TURNIEJOWY 6 KG raczka chropowata

Kettlebell turniejowy 6 kg

Inne modele

Kettlebell turniejowy 6 kg

 • Powstał z jednego odlewu stali wysokiej jakości, bez dodatków stalowych płyt i domieszek innych metali.
 • Rozmiar zgodny ze światowym standardem
 • Wzmocniona boczna ścianka dzwona.
 • Równomiernie wyważony
 • Jednolita i wytrzymała konstrukcja
 • Bardzo niska tolerancja wagi - 1,5%
 • Bezbarwna powłoka antykorozyjna
 • Dwie warstwy farby proszkowej
 • Średnica rączki 33 mm
 • Zaprojektowany tak, aby zwiększać komfort wykonywanych ćwiczeń.
Marka Girya
Waga 6kg
Materiał Stal
Kolor Niebieski
Skład 100% stal
Gwarancja 1 rok (z wyłączeniem uszkodzeń mechanicznych wynikających z niewłaściwego użytkowania)

Kettlebell powoli staje się jednym z najbardziej popularnych przyrządów do ćwiczeń, zarówno na siłowni jak i w warunkach domowych.

Oferuje ogromną ilość ćwiczeń rozwijających różne części ciała. Od klasycznych ćwiczeń poprawiających siłę: jak przysiady, martwy ciąg czy wyciskanie, do mniej konwencjonalnych ćwiczeń poprawiających mobilność i wytrzymałość.

Kettlebell to świetne rozwiązanie zarówno dla profesjonalistów, jak i osób które dopiero zaczynają swoją przygodę z ćwiczeniami.

MARKOWE KETTLE GIRYA FITNESS

Idealnie gładka rączka zmniejsza prawdopodobieństwo wypadnięcia hantli podczas treningu.

Dodatkowo rączka pokryta została bezbarwną powłoką antykorozyjną, a całość posiada dwie warstwy czerwonej farby proszkowej.

Cechą wspólna wszystkich kettli turniejowych jest to, iż niezależnie od ciężaru ich wielkość jest taka sama.

W naszej ofercie posiadamy obciążenia ze standardową grubością rączki - 33mm.

Dlaczego warto wybrać kettlebell turniejowy o wadze 6 kg?

Ktoś może powiedzieć, że to tylko kawałek metalu z rączką. Owszem, tak właśnie wygląda kettlebell turniejowy, bez względu na to czy ma masę 6 kg, 8 kg, czy 24 kg. Chcemy jednak zaznaczyć, że właśnie ten okrągły kawałek metalu, w połączeniu z Waszą determinacją i chęcią zmiany, może zdziałać cuda. Ci, którzy choć raz mieli okazję trenować z użyciem kettlebell turniejowy doskonale wiedzą, że trening ten wspomaga organizm w jego prawidłowej pracy. Dobrze dobrane i wykonane ćwiczenia pozwalają nie tylko nabyć niebywałą siłę, ale również poprawić koordynację ruchową. Osoby, które marzą o wyćwiczonej i smukłej sylwetce z pewnością będą zadowolone po kilku treningach. Co więcej - trening funkcjonalny i ogólnorozwojowy pozwala pobudzić mięśnie, o których wielu z Was nawet nie wie.

Jako sprzedawca odważników turniejowych dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty, w tym również kettlebell turniejowy o wadze 6 kg, spełniały wszelkie standardy i wymogi. Oznacza to, że każdy produkt, który trafia do klienta, został wyprodukowany ze stali najwyższej jakości, która daje doskonała wytrzymałość. Chcemy podkreślić również, iż dołożyliśmy wszelkich starań, aby rączka, za którą podnoszony jest odważnik była na tyle duża, żeby każdy zawodnik mógł swobodnie chwycić go zarówno jedną, jak i dwoma rękoma. Na produkcie z pewnością nie znajdziecie żadnych zadziorów, które nie tylko wyglądają nieestetycznie, ale przede wszystkim są niebezpieczne podczas użytkowania odważnika. Poza tym każda sztuka ma odpowiednio wyprofilowany spód, dzięki któremu nie tylko kettlebell turniejowy 6 kg nie przemieszcza się po zakończeniu treningu, ale również, a może przede wszystkim, stoi stabilnie podczas wykonywania ćwiczeń, które wymagają oparcia się na odważniku (np. renegade row).

Dodatkowo dbamy również o to, aby cena kettlebell turniejowego 6 kg była adekwatna do jakości produktu i potrzeb naszych klientów. Niewielki koszt, jaki musicie ponieść jest niewspółmierny do efektów, jakie jesteście w stanie osiągnąć, systematycznie trenując z użyciem tych charakterystycznych hantli.

Tagi: kettlebell żeliwny 10 kg | wyposażenie sali fitness | kettlebell 6 kg cena | 24kg kettlebell | kettlebell 8 kg cena