Kettlebell turniejowy 24 kg
Kettlebell turniejowy 24 kg
 

Jesteśmy producentem

 

Darmowa dostawa od 950 zł

 

Wysyłka w ciągu 24 godzin!

 • Numer katalogowy: KETTLEBELL TURNIEJOWY 24 KG

Kettlebell turniejowy 24 kg

Inne modele

Kettlebell turniejowy 24 kg

 • Powstał z jednego odlewu stali wysokiej jakości, bez dodatków stalowych płyt i domieszek innych metali.
 • Rozmiar zgodny ze światowym standardem
 • Wzmocniona boczna ścianka dzwona.
 • Równomiernie wyważony
 • Jednolita i wytrzymała konstrukcja
 • Bardzo niska tolerancja wagi - 1,5%
 • Bezbarwna powłoka antykorozyjna
 • Dwie warstwy farby proszkowej
 • Średnica rączki 33 mm
 • Zaprojektowany tak, aby zwiększać komfort wykonywanych ćwiczeń.
Marka Girya
Waga 24kg
Materiał Stal
Kolor Zielony
Skład 100% stal
Gwarancja 1 rok (z wyłączeniem uszkodzeń mechanicznych wynikających z niewłaściwego użytkowania)

Kettlebell powoli staje się jednym z najbardziej popularnych przyrządów do ćwiczeń, zarówno na siłowni jak i w warunkach domowych.

Oferuje ogromną ilość ćwiczeń rozwijających różne części ciała. Od klasycznych ćwiczeń poprawiających siłę: jak przysiady, martwy ciąg czy wyciskanie, do mniej konwencjonalnych ćwiczeń poprawiających mobilność i wytrzymałość.

Kettlebell to świetne rozwiązanie zarówno dla profesjonalistów, jak i osób które dopiero zaczynają swoją przygodę z ćwiczeniami.

MARKOWE KETTLE GIRYA FITNESS

Idealnie gładka rączka zmniejsza prawdopodobieństwo wypadnięcia hantli podczas treningu.

Dodatkowo rączka pokryta została bezbarwną powłoką antykorozyjną, a całość posiada dwie warstwy czerwonej farby proszkowej.

Cechą wspólna wszystkich kettli turniejowych jest to, iż niezależnie od ciężaru ich wielkość jest taka sama.

W naszej ofercie posiadamy obciążenia ze standardową grubością rączki - 33mm

Dlaczego warto kupić kettlebell turniejowy 24 kg?

Jeszcze do niedawna nikt, poza rosyjskimi zawodnikami, o nich nie słyszał. Obecnie kettlebell turniejowy 24 kg stał się jednym z najpopularniejszych przyrządów do ćwiczeń. Można je wykorzystać nie tylko w siłowni czy klubie fitness, ale również w domu. Tutaj jednak należy pamiętać o tym, aby każde ćwiczenie było wykonane dokładnie tak, jak wskazuje instrukcja. Tylko wtedy unikniecie niepotrzebnych, bolesnych kontuzji.

Wspomniany przyrząd posiada rozmaite wagi, dzięki czemu doskonale sprawdza się u osób początkujących, jak i bardziej zaawansowanych, jak również daje możliwość wejścia w bardziej zaawansowane treningi krok po kroku. Tutaj dostępny jest kettlebell o wadze 24kg. Z jego dobrodziejstw mogą korzystać zarówno kobiety, jak i mężczyźni.

Przyrząd ten jest w stanie zapewnić Wam zróżnicowany trening, który rozwinie wszystkie mięśnie i części ciała. Do najczęściej wykonywanych ćwiczeń z użyciem odważnika należą: przysiady, martwy ciąg czy wyciskanie - te poprawiają siłę i budują masę mięśniową. Mniej konwencjonalne ćwiczenia, które z pewnością pokaże Ci trener, znacznie poprawiają wytrzymałość, mobilność i koordynację ruchową. Chcemy również podkreślić, że trening z użyciem kettlebell turniejowego 24 kg pobudza do pracy te partie mięśni, których nie bylibyście w stanie poruszyć podczas ćwiczeń z tradycyjnymi hantlami.

Na co jeszcze warto zwrócić uwagę? Przede wszystkim na wytrzymałość przyrządu. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby ten został wykonany z materiałów najwyższej jakości. Stal, jak i dwie powłoki czerwonej farby, którą został pokryty przyrząd sprawiają, że nie tylko jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, ale także w pełni bezpieczny. Rączka jest zarówno idealnie gładka, pokryta specjalną powłoką antykorozyjną, jak i na tyle duża, aby swobodnie trzymać przyrząd, co sprawia, że znacznie zmniejsza się możliwość wypadnięcia odważnika podczas treningu, czy zawodów.

Chcemy podkreślić, żeby kettlebell turniejowe, pomimo tego, że posiadają różną wagę, są tej samej wielkości. Dzięki temu każdy zawodnik ma równe szanse podczas turnieju.

Tagi: 24kg kettlebell | kettlebell żeliwny 10 kg | kettlebell turniejowy 16kg | kettle 10 kg | kettlebell żeliwny 12 kg