WYSYŁKA

- Każde zamówienie złożone do godziny 11:00 w dniu roboczym z reguły wysyłane jest jeszcze tego samego dnia. Wszystkie zamówienia złożone po tej godzinie, wysyłamy następnego dnia roboczego. Dostawa zakupionego asortymentu wysyłana jest za pośrednictwem firm kurierskich i zazwyczaj trwa 1-2 dni robocze.

- Girya Fitness zastrzega sobie prawo do dostarczenia Państwa zamówienia w wyjątkowych sytuacjach w ciągu 7 dni roboczych od daty dokonania zakupu w naszym sklepie. W zależności od wagi łącznej produktów i wielkości Państwa zamówienia, firma kurierska, dostarczająca Państwa zamówienie pod wskazany adres może ulegać zmianie.

- Realizujemy również wysyłkę zagranicę, jednakże kwota za dostawę jest ona zależna od miejsca dostawy w danym kraju, a także wagi łącznej zamówienia. Koszt wysyłki zagranicznej określa każdorazowo firma kurierska. W celu uzyskania informacji o potencjalnym koszcie dostawy na wskazany przez Państwa adres, prosimy o kontakt.

- Girya Fitness nie prowadzi sprzedaży stacjonarnej, jednakże odbiór zamówionego asortymentu może się odbyć po wcześniejszym skontaktowaniu się z naszymi pracownikami. Odbiór osobisty możliwy jest w godzinach pracy naszego magazynu, tj. od Poniedziałku do Piątku w godzinach od 8:00 do 15:00, z ul. Morgowej 4 w Łodzi.


Cennik dostaw:

W przypadku przedpłaty, wysyłka zamówienia kosztuje 20 złotych do łącznej wagi 30 kilogramów, 30 złotych do łącznej wagi 48 kilogramów, 40 złotych do łącznej wagi 100 kg i 50 złotych powyżej 100 kg łącznej wagi.

W przypadku wysyłki za pobraniem, koszt dostawy wynosi 30 złotych do 30 kilogramów, 40 złotych do 48 kilogramów, 50 złotych do 100 kg i 60 złotych powyżej 100 kg.

W przypadku złożenia zamówienia na kwotę powyżej 950 złotych, wysyłka jest darmowa.

Prosimy mieć na uwadze, że nasza firma prowadzi sprzedaż ciężkiego asortymentu, stąd ceny wysyłki podane przez firmy kurierskie mogą się wahać. Ceny produktów są jednak dobrane do ich wagi w taki sposób, że zazwyczaj w praktyce nie ma możliwości zapłacenia więcej za przesyłkę niż 20/30 złotych, gdyż w przypadku dołożenia kolejnego produktu kwalifikujemy się zazwyczaj do darmowej wysyłki. Wyjątkiem od tej reguły mogą być zamówienia hurtowe lub zamówienia niestandardowe.

PŁATNOŚCI

Girya Fitness umożliwia Państwu dokonania zapłaty za swoje zamówienie w następujący sposób:

- Przedpłata na konto.
Numer konta, wraz z tytułem przelewu i podsumowaniem zamówienia wyświetla się na ekranie Państwa monitora po złożeniu zamówienia. Przelew należy wykonać ręcznie. Realizacja zamówienia następuje niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty lub po otrzymaniu od Państwa potwierdzenia dokonania przelewu (dokument bankowy) na nasz adres e-mailowy: sklep@girya.pl

- Szybka i bezpieczna płatność za pośrednictwem serwisu Przelewy24, PayU oraz PayPal.
Girya Fitness umożliwia Państwu skorzystanie z błyskawicznych i bezpiecznych płatności za pośrednictwem przelewów internetowych, kart płatniczych, a także z wykorzystaniem serwisu PayPal. Prosimy o wybranie odpowiadającej Państwu metody płatności, podczas finalizowania swojego zamówienia. Płatności z wykorzystaniem procesorów płatniczych są księgowane automatycznie.

- Płatność przy odbiorze.
Girya Fitness umożliwia Państwu również zapłatę za zamówienie podczas odbioru osobistego z naszego magazynu. Zaznaczamy, źe na odbiór osobisty należy się wcześniej umówić, kontaktując się z nami w dowolny sposób. Odbiór zamówionego towaru po ówczesnym skontaktowaniu się z nami, możliwy jest wyłącznie z adresu naszego magazynu (ul. Morgowa 4, 91-223 Łódź)

UWAGA!
Pracownik magazynu nie ma możliwości przyjęcia płatności kartą, ani również nie ma możliwości wydania reszty - prosimy o przygotowanie pełnej kwoty za zamówienie, jeśli decydują się Państwo na płatność przy odbiorze.