§ Witryna girya.com.pl wykorzystuje pliki cookies w celu lepszego świadczenia usług. Pozostanie w witrynie bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w Państwa urządzeniu. Dowiedz się więcej...

Ambasadorzy Girya Fitness

Michał Wyszyński

Jest trenerem 1 stopnia Sztuki Ruchu Funkcjonalnego (Art of Functional Movement), a już wkrótce także trenerem 1 stopnia Animal Flow. Michał jest tak wielkim perfekcjonistą ruchu, że wybudował we własnym domu niewielką, acz profesjonalną siłownię, gdzie godzinami szlifuje techniki, które dopiero wkraczają do Polski.

Jest wyspecjalizowanym trenerem pracy z clubbell i mace, a wkrótce także trenerem indian clubs i steel mace flow. Pracuje z systemem ruchowym Animal Pulse, opartym na treningu z masą własnego ciała, imitującym ruchy zwierząt. Potrafi konkretnie zakręcić workiem bułgarskim, z którego szkolił się u legendarnego trenera Leona Kledzika. Uwielbia kettle, na których długo budował poczucie własnej siły.

Michał jest zwolennikiem zdrowego trybu życia i odżywiania - od dziewięciu lat na diecie bezmięsnej. To miłośnik jazdy rowerem górskim, na którym potrafi przejechać niemal 4000 km rocznie. Grał wiele lat w siatkówkę i piłkę nożną. Obecnie całkowicie poświęcił się pracy indywidualnej i samorozwojowi mentalnemu oraz fizycznemu. Prywatnie to miłośnik rodzimej tradycji słowiańskiej i biegów OCR, w których z upodobaniem startuje. Biały Wilk.

Damian Sipiorski

AFM Coach l 1 były instruktor SFG1. Współzałożyciel Wałbrzyskiego Centrum Siły. Prezes Fundacji Centrum Siły. Współpracujący z fundacją Start-Sport od 2011

  • Pedagog pracujący jako terapeuta zajęciowy w PŚDS
  • Lider projektu Barbarian Live
  • Specjalizacja trening funkcjonalny przy użyciu narzędzi balistycznych typu kettlebell hardstyle, Clubbell, buława, mace, worki treningowe. Bodyweight flow
  • Sport uprawiany od 12 roku życia, dwubój olimpijski do 16 roku życia. Od 14 roku życia do 18 zapasy jednocześnie z dwubojem olimpijskim. Po przerwie sportowej 7 lat gry w rugby olimpijskie
  • Słuchacz kierunku Technik masażysta

Błażej Sobala

Certyfikowany Instruktor największej i najbardziej prestiżowej na świecie Szkoły Siły StrongFirst SFG1 i SFL, instruktor Flexible Steel lvl 1.

Założyciel Ząbkowickiej Szkoły Siły - Centrum Kettlebell Ząbkowice Śląskie, oficjalny przedstawiciel Centrum Kettlebell Polska. Specjalizuje się w treningach z odważnikami kettlebell, sztangami oraz ciężarem własnego ciała. Posiada uprawnienia do pracy z dziećmi. Z wykształcenia menadżer sportu. Pasjonat zdrowego i prawidłowego ruchu. Na co dzień trenuje dzieci i dorosłych w Ząbkowicach Śląskich.

Iwona Szymaniak

Trener personalny, dietetyk, instruktor kettlebell, kulturystyki i podnoszenia ciężarów. Specjalizuje się w treningach funkcjonalnych. Jej pasją jest szeroko pojęta aktywność fizyczna oraz tworzenie zdrowych słodkości. Na co dzień, oprócz pieczenia i trenowania innych, jest zawodniczką kettlebell lifting - sportu, który skradł jej serce. Wicemistrzyni oraz brązowa medalistka Mistrzostw Świata, Mistrzyni Polski i wielokrotna medalistka imprez kettlebell.