krzysto nowacki

Treningiem kettlebell  (odważniki kulowe) zajmuje się od roku 2013 r. Był współorganizatorem pierwszego w Poznaniu kursu trenerskiego zorganizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness które poprowadził Lech Leon Kledzik. Sam jest trenerem stowarzyszenia, posiada także uprawnienia wschodniej szkoły gierewoj sport. Po zapoznaniu się z różnymi szkołami kettlebell od amerykańskiej hard, po wschodnią gierewoj sport, znalazł w internecie trzecią odmianę jaką jest żonglerka. Filmy w szczególności z zawodnikami z Ukrainy, Rosji, ale też z USA  zaczęły przykuwać jego uwagę. Niestety w Polsce nie ma trenerów tej odmiany kettlebel. Dlatego pierwsze próby robił na podstawie filmików znalezionych na portalach społecznościowych. Następnie przez 3  lata współpracował z jedną z najlepszych zawodniczek na świecie Oksaną Nikifor.  Sam prowadzi także warsztaty z żonglerki. W 2021 r. został zaproszony do programu Mam Talent w którym prezentował żonglerkę odważnikami kulowymi.   Filmy treningowe wrzuca na swoich profilach na fb Krzysztof Nowack i na Instagramie – Krzysztof_oborniki

 

 Stowarzyszenie Sportów Balistycznych "The Barbalians"

Krystian Michalak

Krystian Michalak

Współwłaściciel studia treningu personalnego One on One w Łodzi. Wykładowca w Instytucie trenerów Fit Academy.
Uczestnik wielu kursów z zakresu treningu siłowego, crossfit, dwuboju olimpijskiego, trójboju siłowego oraz kettlebell.
Współpracuje z osobami, dla których sprawność fizyczna jest priorytetem.

Kontakt@krystian-michalak.pl

telefon : 791 881 030

adres studia : 1on1studio.pl


Izabela

Izabela Wacławska.

Udowadnia na co dzień, że w sporcie niemożliwe nie istnieje. Od potrzeby zmiany sylwetki przeszła długą drogę, w której nie brakowało kontuzji, zniechęcenia, trudnych chwil. Jednak to wszystko stało się tylko mostem do dzisiejszej pasji jakim jest sport oraz pomoc innym w realizacji celów, nie tylko tych sportowych, ale przede wszystkim zmiany w postrzeganiu siebie i świata.

Trener personalny. Instruktor kettellbel rosyjskiej szkoły giriewoj oraz hard style. Certyfikowany instruktor bulgarian bag. Systemów TRX. Instruktor kulturystyki. Medyczny trener personalny. Instruktor nordic walking. Instruktor zajeć grupowych. Szkoleniowiec.

Ale przede wszystkim pasjonatka sportu o otwartym sercu na człowieka.

telefon :  880-155-443

email: izawk72@gmail.com

aneczka

Anna Bogdańska certyfikowana instruktor sfg1 kettlebell hardstyle StrongFirst by Pavel Tsatsouline.

Współwłaścicielka klubu sportowego Dzik Komando w Łodzi przy ulicy Dowborczyków 17/19, w którym prowadzi zajęcia grupowe jak i personalne, z użyciem odważników kulowych.

telefon :  606 320 443 

email: annabogdanska.sfg1@gmail.com