blazejs.jpg

Błażej Sobala

Certyfikowany Instruktor największej i najbardziej prestiżowej na świecie Szkoły Siły StrongFirst SFG1 i SFL, instruktor Flexible Steel lvl 1.

Założyciel Ząbkowickiej Szkoły Siły - Centrum Kettlebell Ząbkowice Śląskie, oficjalny przedstawiciel Centrum Kettlebell Polska. Specjalizuje się w treningach z odważnikami kettlebell, sztangami oraz ciężarem własnego ciała. Posiada uprawnienia do pracy z dziećmi. Z wykształcenia menadżer sportu. Pasjonat zdrowego i prawidłowego ruchu. Na co dzień trenuje dzieci i dorosłych w Ząbkowicach Śląskich.Stowarzyszenie Sportów Balistycznych "The Barbalians"

Krystian Michalak

Krystian Michalak

Współwłaściciel studia treningu personalnego One on One w Łodzi. Wykładowca w Instytucie trenerów Fit Academy.
Uczestnik wielu kursów z zakresu treningu siłowego, crossfit, dwuboju olimpijskiego, trójboju siłowego oraz kettlebell.
Współpracuje z osobami, dla których sprawność fizyczna jest priorytetem.

Kontakt@krystian-michalak.pl

telefon : 791 881 030

adres studia : 1on1studio.pl


Izabela

Izabela Wacławska.

Udowadnia na co dzień, że w sporcie niemożliwe nie istnieje. Od potrzeby zmiany sylwetki przeszła długą drogę, w której nie brakowało kontuzji, zniechęcenia, trudnych chwil. Jednak to wszystko stało się tylko mostem do dzisiejszej pasji jakim jest sport oraz pomoc innym w realizacji celów, nie tylko tych sportowych, ale przede wszystkim zmiany w postrzeganiu siebie i świata.

Trener personalny. Instruktor kettellbel rosyjskiej szkoły giriewoj oraz hard style. Certyfikowany instruktor bulgarian bag. Systemów TRX. Instruktor kulturystyki. Medyczny trener personalny. Instruktor nordic walking. Instruktor zajeć grupowych. Szkoleniowiec.

Ale przede wszystkim pasjonatka sportu o otwartym sercu na człowieka.

telefon :  880-155-443

email: izawk72@gmail.com

aneczka

Anna Bogdańska certyfikowana instruktor sfg1 kettlebell hardstyle StrongFirst by Pavel Tsatsouline.

Współwłaścicielka klubu sportowego Dzik Komando w Łodzi przy ulicy Dowborczyków 17/19, w którym prowadzi zajęcia grupowe jak i personalne, z użyciem odważników kulowych.

telefon :  606 320 443 

email: annabogdanska.sfg1@gmail.com