POSTANOWIENIA OGÓLNE

 1. Właścicielem sklepu internetowego Girya Fitness, działającego pod adresem www.girya.pl określanego poniżej jako „Sprzedawca” jest firma SWISSPIGMENTS Sp. Z o.o., z siedzibą w Łodzi (woj. łódzkie) przy ul. Dowborczyków 25, 90-019,  pod numerem NIP 7252322741 i numerem REGON 522919578.

 2. Sklep Girya Fitness prowadzi działalność handlową w zakresie sprzedaży sprzętu sportowego oraz pośredniczy w produkcji części asortymentu znajdującego się w ofercie.

Adres do korespondencji:

SWISSPIGMENTS Sp. z o.o. – Girya Fitness

ul. Dowborczyków 25, 90-019 Łódź

Kontakt telefoniczny z obsługą sklepu internetowego Girya Fitness jest możliwy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 15:00, natomiast kontakt mailowy jest możliwy całodobowo, 7 dni w tygodniu z wyłączeniem świąt i dni ustawowo wolnych od pracy.

e-mail: sklep@girya.pl

tel. 42 636 17 99

Konto bankowe Sprzedawcy:

SWISSPIGMENTS Sp. zo.o.

78 1240 5950 1111 0000 4769 3959

SWIFT: PKOPPLPW

Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.

OFERTA

 1. Wszystkie ceny produktów umieszczonych na stronie www.girya.pl są cenami jednostkowymi brutto i nie uwzględniają kosztów dostawy zakupionego towaru.

 2. W przypadku niestandardowych zamówień lub zamówień hurtowych, ceny produktów mogą być ustalane indywidualnie do każdego zamówienia.

 3. Złożenie zamówienia poprzez sklep internetowy www.girya.pl jest równoznaczne z zawarciem umowy sprzedaży pomiędzy firmą SWISSPIGMENTS, a klientem w rozumieniu Kodeksu Cywilnego – ustawy z dnia 23.04.1964r. (Dz.U. 1964 nr 16 poz. 93)

 4. Asortyment prezentowany w sklepie internetowym Girya Fitness nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a ma jedynie charakter informacyjny, zachęcający do składania ofert przez osoby korzystające z serwisu, na warunkach określonych w niniejszym regulaminie.

ZAMÓWIENIA I WYSYŁKA

 1. Zamówienia w sklepie Girya Fitness można realizować poprzez:

  • stronę internetową www.girya.pl

  • mailowo, wysyłając wiadomość na sklep@girya.pl

  • telefonicznie, w godzinach określonych w regulaminie

 2. W celu złożenia zamówienia i dokonania zakupu w sklepie Girya Fitness należy dokonać rejestracji konta w serwisie www.girya.pl oraz zapoznać się się i zaakceptować regulamin sklepu.

 3. Możliwe jest również złożenie zamówienia i dokonanie zakupu bez rejestracji konta. W tym celu należy wypełnić poprawnie formularz dokonując zakupu jako gość oraz zapoznać się z regulaminem sklepu i go zaakceptować.

 4. W przypadku zamówień składanych drogą mailową lub telefoniczną, przyjmuje się, że zamawiający zapoznał się z obowiązującym regulaminem i zaakceptował go.

 5. Dokonywanie zakupów w sklepie internetowym Girya Fitness poprzez stronę internetową www.girya.pl możliwe jest 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Realizacja zamówień odbywa się w dni robocze, w godzinach 8:00 – 16:00. Zamówienia złożone po godzinie 11:00 danego dnia, będą wysyłane najwcześniej w następny dzień roboczy.

 6. Składając zamówienie i dokonując zakupu towarów oferowanych w sklepie Girya Fitness, przyjmuje się, że określone zostały następujące warunki zawarcia umowy: przedmiot zamówienia, cena jednostkowa oraz łączna zamówionych przedmiotów, zawierająca podatek VAT, forma płatności, forma i i koszt dostawy, przybliżony termin dostawy, termin zapłaty, dane kontaktowe i adresowe osoby zamawiającej oraz zapoznanie się i zaakceptowanie regulaminu przez zamawiającego.

 7. W przypadku złożenia zamówienia telefonicznie lub poprzez wiadomość e-mailową, za potwierdzenie zamówienia uważa się wysłanie wiadomości e-mail przez sklep Girya Fitness, zawierającej informacje o dokonaniu i potwierdzeniu zamówienia, a także określającej wymagane warunki zawarcia umowy, ze szczegółami dotyczącymi zamawianego przedmiotu, formy dostawy itp.

 8. Zamówienie należy opłacić przelewem zaadresowanym na konto bankowe sprzedawcy, nadając tytuł przelewu odpowiedni do danego zamówienia.

 9. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za niedostarczenie zamówionego towaru w przypadku błędnie podanych danych adresowych i/lub kontaktowych przez osobę zamawiającą.

 10. Każde zamówienie realizowane jest niezwłocznie po jego złożeniu, a nadanie wysyłki następuje maksymalnie w czasie 48 godzin od momentu złożenia zamówienia, we wszystkie dni robocze.

 11. Sprzedawca zastrzega sobie prawo do wydłużenia czasu dostawy maksymalnie do 14 dni roboczych, informując o tym drogą mailową lub telefoniczną osobę zamawiającą.

 12. W wyjątkowych sytuacjach, takich jak jednoczesne zamówienie ostatniej sztuki danego produktu przez dwie osoby bądź brak danego produktu na magazynie, sprzedawca zastrzega sobie prawo do zawieszenia danego zamówienia i wznowienia jego realizacji po uzupełnieniu braków magazynowych danego produktu.

 13. W przypadku zawieszenia zamówienia, sprzedawca zobowiązany jest poinformować niezwłocznie o tym fakcie zamawiającego, a zamawiający ma prawo do odstąpienia od umowy bez żadnych konsekwencji.

 14. Sklep Girya Fitness wysyła zamówiony towar za pośrednictwem firm kurierskich, posługując się następującymi stałymi stawkami za wysyłkę:

  • Towary w przedziale wagowym od 0kg do 50kg wysyłamy w cenie 30 złotych brutto.

  • Każde zamówienie powyżej 50kg, liczymy jako kolejną paczkę.

  • Zamówienia o bardzo dużej wadze firmy kurierskie muszą przewozić na palecie, w związku z czym koszt takiej dostawy może wynieść 120 - 150 PLN, w zależności od dostępnego przewoźnika który podejmie się dostawy.
 15. Sklep Girya Fitness w przypadku zamówień na łączną wagę powyżej 50kg (zamówienia hurtowe, paletowe itd.) nie oferuje usługi wniesienia zakupionego sprzętu. Firma kurierska pośrednicząca w dostawie zamówionych towarów oferuje tylko dowiezienie zakupionych produktów pod wskazany adres.
 16. Girya Fitness nie odpowiada za uszkodzenia powstałe w wyniku transportu. Kupujący zobowiązany jest sprawdzić dostarczone produkty w obecności kuriera i w razie widocznych uszkodzeń wypełnić odpowiedni dokument.

 17. W sytuacji, gdy kupujący będzie chciał otrzymać fakturę VAT na działalność, zobowiązany jest do podania pełnej nazwy firmy i numeru NIP w trakcie składania zamówienia.

ZWROTY I WYMIANY

 1. Zgodnie z art. 27 Ustawy z dnia 30.05.2014r. o prawach konsumenta, konsument który zawarł umowę na odległość, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35.

 2. Konsument, który decyduje się odstąpić od umowy zobowiązany jest niezwłocznie poinformować o tym fakcie sprzedawcę drogą elektroniczną, wysyłając wypełniony formularz odstąpienia od umowy lub za pośrednictwem pisma wysłanego pocztą na adres korespondencyjny podany w regulaminie.

 3. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy aby konsument w czasie określonym w ustawie o prawach konsumenta poinformował sprzedawcę o podjętej decyzji odstąpienia od umowy.

 4. W przypadku odstąpienia od umowy, konsument zobowiązany jest odesłać zakupiony towar w stanie nienaruszonym, odpowiednio zabezpieczony, umieszczony w oryginalnym opakowaniu dostarczonym od sprzedawcy.

 5. Sprzedawca zobowiązuje się do dostarczenia klientom zamówionych towarów bez wad.

 6. W przypadku wyrażenia chęci zareklamowania towaru, sprzedawca zobowiązany jest ustosunkować się do decyzji klienta w ciągu 14 dni kalendarzowych od dnia złożenia przez klienta oświadczenia o reklamacji.

 7. Klient ma prawo poinformować o zamiarze reklamacji zakupionego produktu drogą mailową, telefoniczną lub wysyłając stosowny list na adres korespondencyjny podany w regulaminie sklepu.

 8. Koszt transportu i wymiany towaru z tytułu reklamacji pokrywa sprzedawca.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 1. Korzystanie z witryny www.girya.pl jest jednoznaczne z zapoznaniem się i zaakceptowaniem powyższego regulaminu.

 2. Szczegółowe informacje na temat Polityki Prywatności i Polityki Plików Cookies, znajdują się na odpowiedniej podstronie, do której dostać się można klikając na odnośnik na stopce strony.

 3. Administrator sklepu Girya Fitness zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie i zobowiązuje się do poinformowania o nich klientów, chyba że zmiany te nie są istotne.