§ Witryna girya.com.pl wykorzystuje pliki cookies w celu lepszego świadczenia usług. Pozostanie w witrynie bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w Państwa urządzeniu. Dowiedz się więcej...
Kettlebells Turniejowe Jest 19 produktów.

Klasyczne turniejowe kettlebells - posiadają zgodny ze światowymi standardami, jednakowy wymiar. 

Nasze kettlebells charakteryzuje wysoka jakość - dzięki grubszej ściance bocznej czaszy, odważniki Girya są bardziej odporne na ewentualne uszkodzenia, do których może dojść podczas ćwiczeń.

Wykonane są ze stali, pokrytej dwiema warstwami farby proszkowej. Rękojeść pokryta została transparentną powłoką antykorozyjną.

Klienci mogą wybierać między szerokością rączki dostosowaną do swoich potrzeb.

Dysponujemy standardową grubością 33mm, lub nieco szerszą - 35mm.

dopuszczalna tolerancja wagi: +/- 3%

Dostępne od ręki!

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 19 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 19 elementów

kettlebell turniejowy 16kgKettlebell turniejowy to przyrząd, który można wykorzystywać nie tylko podczas zawodów.

Z powodzeniem sprawdzi się zarówno na siłowniach, jak i w klubach fitness czy przydomowych garażach, w których urządzone zostało miejsce do ćwiczeń. Czym charakteryzuje się ten przyrząd? Czym różni się od tradycyjnych? Przede wszystkim wielkością. Wymiary kettlebell turniejowych, pomimo różnej ciężkości, są takie same. Rozwiązanie to pozwala stworzyć jednakowe warunki dla wszystkich zawodników startujących w zawodach.

Odważniki kettlebell turniejowe z naszej oferty spotkały się z uznaniem najbardziej wymagających klientów, ponieważ jako sklep z kettlebell turniejowymi, dołożyliśmy wszelkich starań, aby wykonane zostały z materiałów najwyższej jakości, zapewniających im długa żywotność. Odważniki kettlebell turniejowe wykonano zatem ze stali, która została pokryta dwiema warstwami farby proszkowej, Dodatkowo uchwyt pokryto preparatem antykorozyjnym. Ten wykonano w sposób, który pozwala mu pewnie leżeć w dłoni lub dłoniach (w zależności od tego, czy ćwiczenie wykonywane jest jedną czy dwoma rękoma). Poza tym oferowane przez nas odważniki posiadają grubszą ściankę na bocznej czaszy. Dzięki temu kettlebells turniejowe są doskonałym narzędziem nie tylko do ćwiczeń, ale również podczas wszelkiego rodzaju zawodów.

Chcemy podkreślić, że oferowane odważniki kettlebell turniejowe doskonale sprawdzają się nie tylko na zawodach. Z powodzeniem można je wykorzystać do codziennych treningów, które wspomogą organizm wytrzymałościowo oraz ruchowo. Wystarczy kilka treningów, a zawodnik od razu zauważy, że jego koordynacja ruchowa znacznie się poprawiła.

Wymiary kettlebell turniejowych odbiegają od tych standardowych.

kettlebell turniejowy cenaPrzeglądając ofertę da się zauważyć, że pomimo tego, iż posiadają różną ciężkość, odważniki są tej samej wielkości. Jest to wymóg turniejowy, od którego nie można odstąpić. To, co je różni to kolor, dzięki któremu zawodnik bez problemu odnajduje odważnik kettlebell turniejowe, który będzie mu potrzebny w czasie startu.

Jako sklep z kettlebells turniejowymi zapewniamy, że ćwiczenia, które wykonują zawodnicy podczas turnieju, z powodzeniem można wykonać na każdej siłowni, czy w każdym klubie fitness, jeśli ten wyposażony został w odpowiednie hantle.

Aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów staramy się, aby oferowane produkty miały dobry stosunek jakości do ceny. Oznacza to, że cena za kettlebell turniejowy nie należy do wygórowanych, dzięki czemu na ten cenny dla zdrowia i kondycji przyrząd może pozwolić sobie praktycznie każdy. Szczególnie polecamy go osobom, które nie lubią ćwiczyć w miejscach publicznych. Kettlebell turniejowy bowiem doskonale sprawdzi się podczas domowego treningu. Pamiętajcie jednak o tym, aby pierwsze treningi wykonywać z asystą trenera, który pokaże Wam krok po kroku, jak dobrze wykonać poszczególne ćwiczenia. Dzięki temu będziecie mieć pewność, że w przyszłości, podczas samodzielnej gimnastyki, nie zrobicie sobie krzywdy. Poza tym ułoży trening w sposób, który pozwoli Wam poruszyć jednocześnie wiele grup mięśni, również te, o których istnieniu nie wiecie.

Tag: kettlebell żeliwny 10 kg | kettlebell 6 kg cena | kettlebell 12 kg | kettlebell żeliwny 20 kg | kettle 10 kg