1. Zgodnie z art. 27 Ustawy z dnia 30.05.2014r. o prawach konsumenta, konsument, który zawarł umowę na odległość, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35.

  2. Konsument, który decyduje się odstąpić od umowy zobowiązany jest niezwłocznie poinformować o tym fakcie sprzedawcę drogą elektroniczną, wysyłając wypełniony formularz odstąpienia od umowy lub za pośrednictwem pisma wysłanego pocztą na adres korespondencyjny lub e-mailowy, podany w regulaminie.

  3. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy aby konsument w czasie określonym w ustawie o prawach konsumenta poinformował sprzedawcę o podjętej decyzji odstąpienia od umowy.

  4. W przypadku odstąpienia od umowy, konsument zobowiązany jest odesłać zakupiony towar w stanie nienaruszonym, odpowiednio zabezpieczony, umieszczony w oryginalnym opakowaniu dostarczonym od sprzedawcy.

  5. Sprzedawca zobowiązuje się do dostarczenia klientom zamówionych towarów bez wad.

  6. W przypadku wyrażenia chęci zareklamowania towaru, sprzedawca zobowiązany jest ustosunkować się do decyzji klienta w ciągu 14 dni kalendarzowych od dnia złożenia przez klienta oświadczenia o reklamacji.

  7. Klient ma prawo poinformować o zamiarze reklamacji zakupionego produktu drogą mailową, telefoniczną lub wysyłając stosowny list na adres korespondencyjny podany w regulaminie sklepu.

  8. Koszt transportu i wymiany towaru z tytułu reklamacji pokrywa sprzedawca.

Zwroty

Dokładamy wszelkich starań, by nasze produkty spełniały wszelkie standardy i gwarantowały satysfakcję klienta. Jeśli jednak z jakiegoś powodu zakupione u nas produkty nie spełniają Twoich oczekiwań, możesz dokonać ich zwrotu bez podawania przyczyny, w ciągu 14 dni, od daty dokonania zakupu.

W tym celu prosimy o wypełnienie poniższego formularza ZWROTU lub wysłanie email (przyczyną zwrotu oraz nr konta do zwrotu). Prosimy o odesłanie go na nasz adres korespondencyjny lub na nasz adres e-mail.

e-mail: sklep@girya.pl

Adres korespondencyjny:
SWISSPIGMENTS
Girya Fitness
ul. Dowborczyków 25, 90-019 Łódź

Konsumencie, pamiętaj że zwroty nieuszkodzonych, niewadliwych i zgodnych z opisem produktów odsyłane są na koszt osoby kupującej.

POBIERZ: FORMULARZ ZWROTU / WYMIANY

Wymiany

Jeżeli zakupione u nas produkty są wadliwe, niezgodne z opisem, bądź zostały uszkodzone na skutek transportu - masz prawo do ich wymiany, na wolne od wady.

W tym celu, prosimy o niezwłoczne (nie później, niż 14 dni po dokonaniu zakupu) wypełnienie poniższego formularza WYMIAN i odesłanie go na nasz adres korespondencyjny lub na nasz adres e-mail.

e-mail: sklep@girya.pl

Adres korespondencyjny:
SWISSPIGMENTS
Girya Fitness
ul. Dowborczyków 25, 90-019 Łódź

Jeżeli zamówione przez Ciebie produkty będą dostępne w magazynie - wymienimy je od ręki. Jeśli jednak produktów nie będzie na stanie, uzyskasz możliwość otrzymania zwrotu za swoje zamówienie.

Jeśli, jako klient chciałbyś wymienić zakupiony produkt np. na ten sam, o innym kolorze - pamiętaj, że w tym wypadku jesteś zobowiązany do pokrycia kosztów związanych z odesłaniem zakupionego produktu i dostarczeniem produktu, na który się decydujesz.

POBIERZ: FORMULARZ ZWROTU / WYMIANY

UWAGA!
Zakupione produkty należy odsyłać bezpośrednio do magazynu Girya Fitness, na adres podany poniżej:

Girya Fitness (magazyn)
ul. Morgowa 4, 91-223 Łódź