§ Witryna girya.com.pl wykorzystuje pliki cookies w celu lepszego świadczenia usług. Pozostanie w witrynie bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w Państwa urządzeniu. Dowiedz się więcej...
Skakanki Jest 4 produktów.

Profesjonalne, wygodne i ergonomiczne skakanki zapewniające efektywność treningu.

Ćwicząc naszymi skakankami z łatwością dostosujesz ich długość pod swoje wymagania i preferencje, a także otrzymasz produkt o bardzo wysokiej trwałości i jakości wykonania.

Oferujemy skakanki zarówno aluminiowe, jak i plastikowe.

Dostępne od ręki!

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Niedoceniane skakanki świetnym narzędziem do walki z nadwagą

Nadwaga to coraz większy problem w naszym społeczeństwie. Przyzwyczajeni do konsumpcjonizmu nauczyliśmy się wygody, która przejawia się nie tylko w totalnym rozleniwieniu i gromadzeniu dóbr materialnych, ale też w spożywaniu niezdrowego jedzenia. Moda ta dotarła do nas z zachodniej części Europy. W tej dziedzinie lubimy też wzorować się na Amerykanach. W końcu to oni nauczyli resztę świata, jak skutecznie truć się fast foodami.

Nie dbamy o zdrową dietę. Nie urozmaicamy posiłków, włączając w nie niskokaloryczne produkty, lecz jemy albo tłuste i niezdrowe przysmaki na mieście, albo decydujemy się na podobne rozwiązania w domach. Nic dziwnego, że tyjemy w zastraszającym tempie. O ile w krajach wysoko rozwiniętych dostrzeżono ten problem jakiś czas temu, o tyle u nas dopiero od niedawna zwrócono na niego uwagę. Niestety kampanie społeczne nie odniosą pożądanego skutku, jeżeli jednostka sama nie zdecyduje, że musi uporać się z tym kłopotem. Zmiana nawyków żywieniowych to pierwszy krok ku zdrowiu. Drugim może być rozpoczęcie treningu cardio. Szybkie spalenie tkanki tłuszczowej zagwarantują niedoceniane skakanki.

Wydajny trening dzięki skakankom

SkakankaNa siłowniach rzadko spotykamy skakanki. Zdecydowana większość właścicieli fitness klubów zapomina o tego rodzaju akcesoriach, stawiając na drogie w zakupie i konserwacji bieżnie. Tymczasem profesjonalny gym na pewno posiada je na stanie. Wbrew powszechnej opinii skakanki doskonale przydadzą się w kontekście redukcji. Narzędzie to, kojarzące się z dzieciństwem i raczej wykorzystywanym przez małolatów, wydaje się nie pasować do potężnego faceta, któremu brzuch wylewa się zza gumki dresowych spodni. Coś, czego z pozoru nie da się połączyć, może przynieść zaskakujące, a co najważniejsze pozytywne efekty.

Obecnie produkowane skakanki dla sportowców charakteryzują się dużą wytrzymałością. Osiągnięto ją poprzez zastosowanie solidnych materiałów: aluminiowe lub wzmacniane plastikowe rączki nie niszczą się, a trwały sznur zapewnia długie i bezproblemowe użytkowanie. Specjalnie dostosowana faktura rękojeści optymalizuje uchwyt, przez co przedmiot nie wyślizguje się z rąk nawet w trakcie intensywnego wysiłku. Oczywiście nowicjusz z początku będzie mieć spory problem ze złapaniem odpowiedniego rytmu, jednak po dłuższym obcowaniu ze sprzętem opanuje podstawy pracy z nim. W końcu czy jest coś skomplikowanego w zwykłym skakaniu?

Skakanki polecane przez profesjonalistów

Zawodowi kulturyści oraz trenerzy personalni polecają skakanki. Są pomocne nie tylko w przypadku zrzucania wagi, ale stanowią też świetną podstawę do treningu kondycyjnego. Docenią je zwłaszcza ci, którzy nie przepadają za bieganiem. Jeśli ktokolwiek ma wątpliwości co do ich skuteczności, wystarczy sobie przypomnieć sceny z legendarnej już serii filmów o Rockym Balboa. Niezmordowany Sylvester Stallone przygotowujący się do kolejnych, morderczych walk bokserskich często używał skakanki do poprawy wydolność. A jeśli on mógł to robić to każdy, kto dba o siebie, powinien z nich skorzystać.