§ Witryna girya.com.pl wykorzystuje pliki cookies w celu lepszego świadczenia usług. Pozostanie w witrynie bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w Państwa urządzeniu. Dowiedz się więcej...
Kettlebells Żeliwne Jest 17 produktów.

W swojej ofercie posiadamy wysokiej jakości hantle żeliwne. Wśród nich znajdują się standardowe kettlebells do tzw. twardego stylu. Tego typu odważnikami trenują instruktorzy najstarszej na świecie federacji - RKC.

Rękojeść takich odważników jest gładka, przez co zapewnia komfort pracy, zarówno podczas snatcha, jak i swinga. Wraz ze wzrostem ciężaru kettlebell, zmienia się jego kształt. Wymusza to na ćwiczącym przystosowanie się do zmienionej wagi.

Ten pozornie prosty przyrząd treningowy zapewnia wszechstronny, wielofunkcyjny trening – rozwija siłę, moc, wytrzymałość, poprawia napięcie mięśniowe, wydolność a także równowagę.

dopuszczalna tolerancja wagi: +/- 3%

Dostępne od ręki!

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 17 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 17 elementów

Kettlebell żeliwny 10 kgKettlebell żeliwny to propozycja zarówno dla osób początkujących, jak i bardziej zaawansowanych w ćwiczeniach siłowych, a także ogólnorozwojowych.

Dzięki różnej ciężkości odważników kettlebell żeliwnych, osoba trenująca może je dopasować do swoich potrzeb i przede wszystkim możliwości. Dzięki ćwiczeniom z użyciem tego przyrządu możesz wzmocnić mięśnie, poprawić kondycję oraz koordynację ruchową. Warto, żebyś pamiętał, że wspomniany odważnik możesz stosować zarówno w domu, jak i na siłowni. Bez względu na to, gdzie będziesz trenował, ćwiczenia z tym przyrządem pozwolą Ci pobudzić te partie mięśni, których nie jesteś w stanie ruszyć podczas stosowania tradycyjnego treningu siłowego i tradycyjnych hantli.

Jako sklep z kettlebell żeliwnymi dokładamy wszelkich starań, aby każdy oferowany przez nas produkt spełniał najbardziej restrykcyjne normy i oczekiwania klientów.

Poszukujemy zatem producentów, którzy oferują nam towar wykonany z najwyższej jakości żeliwa. Tylko mając pewność, że oferowany przez nas kettlebell żeliwny wykonany został z surowca najwyższej jakości, zapewniamy o tym osoby odwiedzające nasz sklep.

Przyrząd, który właśnie oglądasz posiada ergonomiczny kształt, zapewniający użytkownikowi bezpieczne ćwiczenia na najwyższym poziomie. Wysoka rączka została idealnie zgrzana z korpusem odważnika, co daje doskonały chwyt podczas treningu. Kolejną rzeczą, na którą warto zwrócić uwagę jest wyprofilowany spód hantli, który sprawia, że ta stoi stabilnie na podłodze zarówno przed treningiem czy w jego trakcie, jak również po zakończeniu wykonywania ćwiczeń.

To, na co szczególnie należy zwrócić uwagę to fakt, że wysoka jakość wykonania kettlebell żeliwnych pozwala na to, aby swobodnie wykorzystywać go na zawodach wszelkiego rodzaju. Z pewnością idealnie sprawdzi się w siłowniach i klubach fitness.

Kettlebell żeliwny 32 kgOdważnik kettlebell żeliwny jest idealnym narzędziem do treningu dla osób, które chcą pracować nie tylko nad mięśniami, ale także nad ogólnym wyglądem sylwetki.

Doskonale sprawdza się zarówno podczas treningów kobiet, jak mężczyzn. Rozmaita rozpiętość wagowa sprawia, że produkt nadaje się zarówno dla osób, które dopiero rozpoczynają przygodę z ćwiczeniami z użyciem kettlebell żeliwnych, jak i dla tych, którzy ćwiczą na nich od lat. W ofercie, poza standardowymi odważnikami znajdziesz również te, które używane są przez instruktorów najstarszej federacji - RKC. Hantle te pozwalają trenować tzw. styl twardy.

Biorąc pod uwagę wspomnianą wyżej różną wagę odważników, każdy zawodnik przechodząc na cięższy odważnik musi się do niego przystosować. Wymaga tego nie tylko jego waga, ale przede wszystkim zmiana jego kształtu. Dzięki temu osoba trenująca nie jest w stanie pomylić hantli.

Trening na kettlebell żeliwnym wprawia w ruch całe ciało.

Wymusza to przesunięty środek ciężkości, który wymusza na trenującym utrzymanie równowagi, a co za tym idzie - balans ciała.

To, co z pewnością da się zauważyć, to fakt, że atrakcyjny jest nie tylko poziom wykonania poszczególnych kettlebell żeliwnych, ale także ich cena. Dostosowaliśmy ją do możliwości finansowych każdego klienta. Chcemy bowiem dać szansę każdej osobie, która ma na celu poprawę sylwetki, a także zdrowia.

Tagi: wyposażenie klubu fitness | kettlebell żeliwny 10 kg | kettlebell 20 kg | kettlebell żeliwny 10 kg | kettle do ćwiczeń