Kettlebell turniejowy 20 kg
Kettlebell turniejowy 20 kg
 

Jesteśmy producentem

 

Darmowa dostawa od 950 zł

 

Wysyłka w ciągu 24 godzin!

 • Numer katalogowy: KETTLEBELL TURNIEJOWY 20 KG

Kettlebell turniejowy 20 kg

Obecnie brak na stanie.

Inne modele

Kettlebell turniejowy 20 kg

 • Powstał z jednego odlewu stali wysokiej jakości, bez dodatków stalowych płyt i domieszek innych metali.
 • Rozmiar zgodny ze światowym standardem
 • Wzmocniona boczna ścianka dzwona.
 • Równomiernie wyważony
 • Jednolita i wytrzymała konstrukcja
 • Bardzo niska tolerancja wagi - 1,5%
 • Bezbarwna powłoka antykorozyjna
 • Dwie warstwy farby proszkowej
 • Średnica rączki 33 mm
 • Zaprojektowany tak, aby zwiększać komfort wykonywanych ćwiczeń.
Marka Girya
Waga 20kg
Materiał Stal
Kolor Fioletowy
Skład 100% stal
Gwarancja 1 rok (z wyłączeniem uszkodzeń mechanicznych wynikających z niewłaściwego użytkowania)

Kettlebell powoli staje się jednym z najbardziej popularnych przyrządów do ćwiczeń, zarówno na siłowni jak i w warunkach domowych.

Oferuje ogromną ilość ćwiczeń rozwijających różne części ciała. Od klasycznych ćwiczeń poprawiających siłę: jak przysiady, martwy ciąg czy wyciskanie, do mniej konwencjonalnych ćwiczeń poprawiających mobilność i wytrzymałość.

Kettlebell to świetne rozwiązanie zarówno dla profesjonalistów, jak i osób które dopiero zaczynają swoją przygodę z ćwiczeniami.

MARKOWE KETTLE GIRYA FITNESS

Idealnie gładka rączka zmniejsza prawdopodobieństwo wypadnięcia hantli podczas treningu.

Dodatkowo rączka pokryta została bezbarwną powłoką antykorozyjną, a całość posiada dwie warstwy czerwonej farby proszkowej.

Cechą wspólna wszystkich kettli turniejowych jest to, iż niezależnie od ciężaru ich wielkość jest taka sama.

W naszej ofercie posiadamy obciążenia ze standardową grubością rączki - 33mm.

Po czym poznać dobry przyrząd do ćwiczeń? Przede wszystkim po tym, że będzie potrafił poruszyć te partie ciała, których nie jesteś w stanie użyć podczas tradycyjnego treningu. Taki właśnie jest kettlebell. Powyżej oferujemy przyrząd o wadze 20 kg, który z powodzeniem można wykorzystać na wszelkiego rodzaju turniejach, jak również na siłowniach czy w domowym zaciszu. Jest to jedna z wielu propozycji, ponieważ kettle posiadają rozmaite wagi, pozwalające zawodnikowi dostosować je do swoich możliwości i intensywności treningu.

Dlaczego warto wybrać kettlebell turniejowy 20 kg?

To, na co szczególnie powinniście zwrócić uwagę, to wysokiej jakości wykonanie przyrządu, które zapewnia pewny chwyt, a co za tym idzie - bezpieczeństwo zawodnika i jego współtowarzyszy podczas wykonywania ćwiczeń. Mało tego, stal, z której wykonane zostały kettlebell turniejowy 20 kg jest nie tylko najwyższej jakości, ale również została pokryta dwiema warstwami farby proszkowej, co sprawia, że przyrząd jest niezwykle odporny na mechaniczne uszkodzenia. Dzięki temu jest w stanie służyć zawodnikowi przez wiele długich lat.

Co więcej, wspomniane wyżej bezpieczeństwo zapewnia również odpowiednio wyprofilowany spód. Jego płaska postać sprawia, że przyrząd stoi stabilnie zarówno przed wykonaniem ćwiczenia, jak i po jego zakończeniu. Nie ma mowy o tym, aby przesunął się niepostrzeżenie w inne miejsce, czyniąc krzywdę osobom znajdującym się w jego otoczeniu.

Warto, żebyście również wiedzieli o tym, że kettle turniejowe, pomimo różnych ciężkości, wielkościowo pozostają takie same. Jest to wymóg, który musi spełniać każdy przyrząd. Dzięki temu każdy zawodnik, bez względu na to, czy pochodzi z Rosji (skąd notabene wywodzi się ten sport), czy z Chin, ma zawsze równe szanse. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby nasza propozycja spełniała wszelkie wymogi kettlebella wykorzystywanego na zawodach. Co więcej, przeglądając naszą ofertę z pewnością zauważycie, że poszczególne hantle pokryte są różnymi kolorami. Jest to także wymóg, który spełniliśmy. Musicie bowiem wiedzieć, że ta sama wielkość przyrządu powoduje, że rozmaite wagi muszą być oznaczone określonymi kolorami. I tak kettlebell o wadze 20 kg będzie zawsze niebieski.

Tagi: kettlebell żeliwny 16 kg | kettlebell żeliwny 20 kg | 24kg kettlebell | kettlebell 12 kg | kettle 10 kg