§ Witryna girya.com.pl wykorzystuje pliki cookies w celu lepszego świadczenia usług. Pozostanie w witrynie bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w Państwa urządzeniu. Dowiedz się więcej...
  • Kettlebell Turniejowy 10kg
Dostępny

Kettlebell Turniejowy 10kg

l s='Free delivery!'}

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 950

Odważnik 4kg wykonany z wysokiej jakości stali. Posiada dwie warstwy farby proszkowej.

- rozmiar zgodny ze światowym standardem
- bezbarwna powłoka antykorozyjna
- dwie
grubości rączki

Wysyłka w 24h!

Cena dla Ciebie

159,00 zł

Potrzebujesz pomocy lub masz dodatkowe pytania

lub

Zadzwoń do nas
42 636 17 99

Lubisz to? Podziel się!

Kettlebell powoli staje się jednym z najbardziej popularnych przyrządów do ćwiczeń, zarówno na siłowni jak i w warunkach domowych.

Oferuje ogromną ilość ćwiczeń rozwijających różne części ciała. Od klasycznych ćwiczeń poprawiających siłę: jak przysiady, martwy ciąg czy wyciskanie, do mniej konwencjonalnych ćwiczeń poprawiających mobilność i wytrzymałość.

Kettlebell to świetne rozwiązanie zarówno dla profesjonalistów, jak i osób które dopiero zaczynają swoją przygodę z ćwiczeniami.

MARKOWE KETTLE GIRYA FITNESS

Idealnie gładka rączka zmniejsza prawdopodobieństwo wypadnięcia hantli podczas treningu.

Dodatkowo rączka pokryta została bezbarwną powłoką antykorozyjną, a całość posiada dwie warstwy czerwonej farby proszkowej.

Cechą wspólna wszystkich kettli turniejowych jest to, iż niezależnie od ciężaru ich wielkość jest taka sama.

W naszej ofercie posiadamy obciążenia ze standardową grubością rączki - 33mm, jak również z rączką o grubości 35mm.

Dlaczego warto kupić kettle turniejowe 10 kg?

Odpowiedni dobór przyrządu to podstawa owocnego treningu. Chcemy zatem zaoferować Wam kettle o wadze 10 kg, które doskonale sprawdzą się nie tylko na turnieju. Czym wyróżnia się oferowany przez nas produkt? Przede wszystkim ma wygodny, ergonomiczny uchwyt, który pozwala chwycić przyrząd zarówno jedną, jak i dwoma rękoma. Uchwyt jest tak wyprofilowany, aby nie był zbyt cienki, ani zbyt gruby. Dzięki temu doskonale dopasowuje się do dłoni osoby, która ćwiczy z użyciem odważnika. Zadbaliśmy również o to, aby rączka została pokryta specjalną farba antykorozyjną. Pozwala to nie tylko na uniknięcie uszkodzenia przyrządu podczas długotrwałych ćwiczeń, ale również na zapobieżenie temu, aby ta była szorstka. Idealnie gładki uchwyt zapobiega zranieniu rąk podczas wykonywania ćwiczeń.

A jeśli mowa o ćwiczeniach. Z użyciem tego przyrządu można pobudzić do pracy całe ciało. Odpowiednie ćwiczenia zapewniają trening nie tylko siłowy, ale również funkcjonalny i ogólnorozwojowy. Oznacza to, że można zadbać zarówno o przyrost masy, ale także o zwiększenie motoryki, poprawę równowagi, czy kondycji oraz o zgrabne ciało. Na tym ostatnim zapewne zależy paniom - tutaj mam dla nich dobrą wiadomość - kettle o wadze 10 kg mogą używać zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Mając na uwadze podział zawodników na kobiety i mężczyzn, chcemy podkreślić, że proponowany produkt będzie idealny dla zupełnie początkujących panów oraz dla średnio zaawansowanych pań.

Jeśli nie wiesz, jaki kettlebell turniejowy zamówić, wybierz się do pierwszej napotkanej siłowni i sprawdź. Prawidłowo dobrany przyrząd zawodnik powinien bez problemu, bez angażowania innych mięśni, niż te znajdujące się w ramionach, podnieść na wysokość klatki piersiowej. Pamiętaj o tym, że nie wielkość odważnika, a jego waga ma znaczenie. Hantle turniejowe, pomimo tego, że różnią się wagą, są zawsze tej samej wielkości.

Jeśli kettlebell turniejowy 10 kg, który oferujemy będzie Twoim pierwszym przyrządem do ćwiczeń, poproś o pomoc wykwalifikowanego trenera, który pomoże Ci dobrać odpowiednie ćwiczenia. Możesz także skorzystać z wcześniej poczynionymi opracowaniami.

Tagi: kettlebell 6 kg cena | kettlebell 20 kg | kettlebell turniejowy 16kg | kettlebell żeliwny 8 kg | 24kg kettlebell

Waga10kg
MateriałStal

Napisz opinię