§ Witryna girya.com.pl wykorzystuje pliki cookies w celu lepszego świadczenia usług. Pozostanie w witrynie bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w Państwa urządzeniu. Dowiedz się więcej...
  • Kettlebell żeliwny 16kg
Wyprzedany

Kettlebell Żeliwny 16kg

Odważnik klasyczny, o wadze 16kg wykonany z jednego kawałka żeliwa.

- idealnie gładka rączka (grubość 33mm)

Wysyłka w 24h!

Cena dla Ciebie

154,00 zł

Ten wariant produktu jest aktualnie niedostępny.

Potrzebujesz pomocy lub masz dodatkowe pytania

lub

Zadzwoń do nas
42 636 17 99

Lubisz to? Podziel się!

Kettlebell powoli staje się jednym z najbardziej popularnych przyrządów do ćwiczeń, zarówno na siłowni jak i w warunkach domowych.

Oferuje ogromną ilość ćwiczeń rozwijających różne części ciała. Od klasycznych ćwiczeń poprawiających siłę: jak przysiady, martwy ciąg czy wyciskanie, do mniej konwencjonalnych ćwiczeń poprawiających mobilność i wytrzymałość.

Kettlebell to świetne rozwiązanie zarówno dla profesjonalistów, jak i osób które dopiero zaczynają swoją przygodę z ćwiczeniami.

MARKOWE KETTLE GIRYA FITNESS

Idealnie gładka rączka zmniejsza prawdopodobieństwo wypadnięcia hantli podczas treningu.

dopuszczalna tolerancja wagi: +/- 3%

Od dziś nie musisz wybierać się na siłownię, aby wykonać porządny trening siłowy. Poniżej znajdziesz bowiem przyrząd, który do niedawna zapomniany, obecnie wraca do łask. Kettlebell żeliwny o wadze 16 kg doskonale sprawdza się zarówno podczas ćwiczeń w domowym zaciszu, jak i podczas profesjonalnego treningu na siłowni.

Ćwiczenia wykonywane z użyciem tego przyrządu pozwalają poprawić kondycję, jak i wzmocnić mięśnie. Warto podkreślić, że prawidłowe użycie odważnika pobudza do pracy partie mięśni, które do tej pory były zapomniane lub nie wiedziałeś o ich istnieniu.

Kettlebell żeliwny o wadze 16 kg przeznaczony jest dla osób, które czują się na siłach podnosić takie ciężary lub które wcześniej korzystały z przyrządów tego typu o mniejszych masach i obecnie czują się na siłach, aby rozszerzyć trening o cięższy odważnik.

Oferowany przyrząd został stworzony z żeliwa najlepszej jakości, które pozwala zapewnić klienta o tym, że ten odporny jest na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu będzie służył mu przez wiele lat. Producent zadbał o to, aby był w pełni bezpieczny i ergonomiczny dla człowieka, co sprawia, że podczas dobrze wykonywanego ćwiczenia, nie może być mowy o jakiejkolwiek kontuzji. Kettlebell posiada wygodny, duży uchwyt, który zapewnia bezpieczeństwo osobie ćwiczącej. Ta nie musi mieć obaw, że w sposób niekontrolowany wypuści z ręki odważnik, robiąc krzywdę sobie albo trenerowi. Dzięki niemu można bezpiecznie trenować, trzymając kettlebell zarówno w jednej, jak i obu dłoniach.

Kolejną zaletą, na którą warto zwrócić uwagę jest płasko wyprofilowany spód, który sprawia, że odważnik zawsze stoi stabilnie. Nie ma zatem obaw, że potoczy się niekontrolowany, robiąc komuś krzywdę.

Jeśli zatem chcesz być jak rosyjscy rolnicy - siłacze, którzy w XIX wieku używali kettlebells do ważenia zboża, żeby następnie urządzać zawody w ich podrzucaniu, rozpocznij trening z tym przyrządem. Ani się obejrzysz, a zobaczysz w swoim lustrze wyrzeźbione ciało i poczujesz znaczny przypływ siły.

Waga16kg
MateriałŻeliwo
KolorCzarny
Oceń 
2019-01-31

Świetna jakosc

Do tej pory używałem kettli turniejowych ale niedawno przeszedłem na żeliwne. Te na siłowni są zupełnie inne, natomiast wasze kettle leżą zupełnie inaczej w ręcę, bardzo gładko i solidnie. Świetne wykonanie!

    Napisz swoją opinię!

    Napisz opinię