§ Witryna girya.com.pl wykorzystuje pliki cookies w celu lepszego świadczenia usług. Pozostanie w witrynie bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w Państwa urządzeniu. Dowiedz się więcej...
  • Kettlebell 12kg
Dostępny

Kettlebell Turniejowy 12kg

l s='Free delivery!'}

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 950

Odważnik 12kg wykonany z wysokiej jakości stali. Posiada dwie warstwy farby proszkowej.

- rozmiar zgodny ze światowym standardem
- bezbarwna powłoka antykorozyjna
- dwie 
grubości rączki

Wysyłka w 24h!

Cena dla Ciebie

170,00 zł

Potrzebujesz pomocy lub masz dodatkowe pytania

lub

Zadzwoń do nas
42 636 17 99

Lubisz to? Podziel się!

Kettlebell powoli staje się jednym z najbardziej popularnych przyrządów do ćwiczeń, zarówno na siłowni jak i w warunkach domowych.

Oferuje ogromną ilość ćwiczeń rozwijających różne części ciała. Od klasycznych ćwiczeń poprawiających siłę: jak przysiady, martwy ciąg czy wyciskanie, do mniej konwencjonalnych ćwiczeń poprawiających mobilność i wytrzymałość.

Kettlebell to świetne rozwiązanie zarówno dla profesjonalistów, jak i osób które dopiero zaczynają swoją przygodę z ćwiczeniami.

MARKOWE KETTLE GIRYA FITNESS

Idealnie gładka rączka zmniejsza prawdopodobieństwo wypadnięcia hantli podczas treningu.

Dodatkowo rączka pokryta została bezbarwną powłoką antykorozyjną, a całość posiada dwie warstwy czerwonej farby proszkowej.

Cechą wspólna wszystkich kettli turniejowych jest to, iż niezależnie od ciężaru ich wielkość jest taka sama.

W naszej ofercie posiadamy obciążenia ze standardową grubością rączki - 33mm, jak również z rączką o grubości 35mm.

Dlaczego warto wybrać kettle turniejowe o wadze 12 kg?

Kettle są coraz częściej wykorzystywanym narzędziem do pobudzenia wielu partii mięśni jednocześnie. Choć znane były już w XIX wieku, dopiero od niedawna zyskują na popularności. Tym z Was, którzy chcieliby rozpocząć przygodę z treningami z użyciem kettlebell, w tym miejscu proponujemy odważnik o masie 12 kg. Na innych podstronach znajdziecie kettle turniejowe 12 kg lżejsze i cięższe, co oznacza, że każdy będzie mógł dobrać przyrząd odpowiedni do swoich możliwości i zaawansowania.

Dlaczego warto? Ponieważ dzięki pracy z użyciem tych charakterystycznych hantli, jesteście w stanie osiągnąć nie tylko niebywałą siłę, ale również wyrzeźbić sylwetkę. Chcemy nadmienić, że z przyrządu mogą z powodzeniem korzystać zarówno panie, jak i panowie. Co więcej, ćwiczyć możecie zarówno w profesjonalnych klubach fitness lub na siłowni, jak i w domu. Przyrząd ten bowiem nie zajmuje wiele miejsca.

Od czego zacząć? Przede wszystkim od zaopatrzenia się w odpowiedni odważnik i ustalenia planu działania. To drugie, nawet jeśli w przyszłości będziecie trenować w domu, radzimy opracować z trenerem personalnym, który zna się na rzeczy i z pewnością doradzi Wam ćwiczenia, które pozwolą osiągnąć zamierzony efekt.

Co wyróżnia oferowane przez nas kettle o wadze 12 kg spośród innych? Przede wszystkim wysoka jakość wykonania i dbałość o ergonomię produktu. Te dwie cechy zapewniają użytkownikowi bezpieczeństwo. Odpowiednio wyprofilowana i duża rączka, dodatkowo pokryta farba antykorozyjną, zapewnia bardzo pewny uchwyt, który pozwala bez obaw podrzucać i opuszczać przyrząd.

Chcemy również podkreślić, że kettle turniejowe znajdujące się w tej ofercie, wykonane zostały z zachowaniem wszelkich norm turniejowych, co oznacza, że mogą być wykorzystywane nie tylko do indywidualnych ćwiczeń, ale także na zawodach wszelkiego rodzaju. Mowa tutaj nie tylko o wysokiej jakości stali, z której zostały stworzone, ale również o standardowym kolorze niebieskim, jakim oznaczane są wszystkie kettle turniejowe o masie 12 kg.

To, co przemawia na ich korzyść to również atrakcyjna cena.

Tagi: kettlebell turniejowy 16kg | kettlebell turniejowy 16kg | kettlebell żeliwny 16 kg | kettlebell 8 kg cena | kettle 12 kg

Waga12kg
MateriałStal
KolorNiebieski
Oceń 
2019-01-19

5/5

rewelacyjny, świetnie odlany, z zachowanią proporcją i dobrze wyważony. A do tego super cena. Tak trzymać!

    Napisz swoją opinię!

    Napisz opinię