§ Witryna girya.com.pl wykorzystuje pliki cookies w celu lepszego świadczenia usług. Pozostanie w witrynie bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w Państwa urządzeniu. Dowiedz się więcej...
  • Kettlebell żeliwny 12kg
Dostępny

Kettlebell Żeliwny 12kg

l s='Free delivery!'}

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 950

Odważnik klasyczny, o wadze 12kg wykonany z jednego kawałka żeliwa.

- idealnie gładka rączka

Wysyłka w 24h!

Cena dla Ciebie

115,00 zł

Potrzebujesz pomocy lub masz dodatkowe pytania

lub

Zadzwoń do nas
42 636 17 99

Lubisz to? Podziel się!

Kettlebell powoli staje się jednym z najbardziej popularnych przyrządów do ćwiczeń, zarówno na siłowni jak i w warunkach domowych.

Oferuje ogromną ilość ćwiczeń rozwijających różne części ciała. Od klasycznych ćwiczeń poprawiających siłę: jak przysiady, martwy ciąg czy wyciskanie, do mniej konwencjonalnych ćwiczeń poprawiających mobilność i wytrzymałość.

Kettlebell to świetne rozwiązanie zarówno dla profesjonalistów, jak i osób które dopiero zaczynają swoją przygodę z ćwiczeniami.

MARKOWE KETTLE GIRYA FITNESS

Idealnie gładka rączka zmniejsza prawdopodobieństwo wypadnięcia hantli podczas treningu.

dopuszczalna tolerancja wagi: +/- 3%

Oto nowa odsłona powracających w łaski hantli, których w XIX wieku używali rosyjscy rolnicy. Służyły im do odważania zboża na targach i jarmarkach, Tobie mogą posłużyć do ćwiczeń wspomagających każdy mięsień. Dzięki nim nie tylko poprawisz koordynację, ale również wyrzeźbisz sylwetkę. Co więcej - to wszystko możesz zrobić samodzielnie, w domowym zaciszu.

Kettlebell żeliwny o wadze 12 kg jest przyrządem dla osób wymagających, które czują się na siłach, aby rozpocząć trening z takim ciężarem. Posiada wysokie parametry techniczne, jakościowe i wytrzymałościowe, co sprawia, że trening staje się przyjemnością.

Jak wspomniane zostało powyżej, przyrząd ten doskonale sprawdza się podczas treningu w domu, ale także doskonale sprawdzi się we wszelkich klubach fitness czy siłowniach.

Kettlebell żeliwny o wadze 12 kg pozwoli każdemu przenieść trening na wyższy poziom. Dobrze wykonane ćwiczenia pozwalają poprawić wytrzymałość, siłę, ale również zwinność i równowagę. Dzięki nim jesteś w stanie poruszyć mięśnie, o których nigdy nie słyszałeś, a które - zapewniamy - znajdują się w Twoim ciele. Wspomnianych ciężarków możesz używać do treningu dynamicznego, ale także funkcjonalnego. Tutaj doskonale sprawdzą się takie ćwiczenia jak podrzucanie, huśtawki obrotowe, czy szarpnięcia.

Kettlebell wyposażony został w solidny uchwyt, dzięki któremu nie ma mowy o wypuszczeniu przyrządu podczas ćwiczeń. Mogą z niego korzystać zarówno kobiety, jak i mężczyźni, którym zależy na profesjonalnym treningu poprawiającym ich wygląd i samopoczucie. Waga prezentowanego produktu sprawdzi się przede wszystkim u osób początkujących, nie należy jej jednak wykluczać u ćwiczących, którzy podnoszą cięższe hantle. Ten bowiem może przydać się do rozgrzewki, która jest niezwykle ważna podczas każdego treningu. Doskonale sprawdzą się również wśród osób starszych, które pomimo swojego wieku, nadal chcą wyglądać dobrze i dbać o kondycję.

Zachęcamy do zapoznania się z oferowanym przyrządem, ponieważ, choć wygląda niepozornie, jest w stanie sprawić, że będziesz miał nieskazitelne ciało i czysty umysł.

 

Waga12kg
MateriałŻeliwo
KolorCzarny

Napisz opinię