§ Witryna girya.com.pl wykorzystuje pliki cookies w celu lepszego świadczenia usług. Pozostanie w witrynie bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w Państwa urządzeniu. Dowiedz się więcej...
Gumy Oporowe do Ćwiczeń Jest 6 produktów.

Gumy treningowe wykonane są z materiałów elastycznych wysokiej jakości. Nasz produkt jest trwały, a także wygodny i bezpieczny w użyciu.

Oferujemy gumy w różnych wariantach kolorystycznych. Każdy z nich charakteryzuje się innym oporem i elastycznością.

Zapewniają one odpowiednią intensywność wykonywanych ćwiczeń bez względu na poziom sprawności ćwiczącego.

 • I poziom oporu – guma czerwona: najmniejszy opór. Przeznaczona dla osób początkujących.
 • II poziom oporu – guma czarna: mały opór.  Dla początkujących oraz dla trenujących mobilność. Często używana przy rehabilitacji.
 • III poziom oporu – guma fioletowa: średni opór. Często wykorzystywana w treningu dynamiki i wytrzymałości lub do ćwiczeń bardzo złożonych i skomplikowanych ruchowo.
 • IV poziom oporu – guma zielona: ciężki opór. Przeznaczona dla mężczyzn lub dla kobiet zaawansowanych w treningu siłowym. Dobrze sprawdza się także jako przeciwwaga w ćwiczeniach dynamicznych i plyometrycznych.
 • V poziom oporu - guma niebieska: bardzo ciężki. Przeznaczona dla mężczyzn lub dla kobiet zaawansowanych w treningu siłowym. Dobrze sprawdza się także jako przeciwwaga w ćwiczeniach dynamicznych i plyometrycznych.
 • VI poziom oporu - guma pomarańczowa: najcięższy opór. Zalecana do ćwiczeń wymagających bardzo dużego obciążenia (np. martwy ciąg, wyciskanie sztangi) oraz jako asysta podczas pociągania na drążku i ćwiczeń kalistenicznych.

Dostępne od ręki!

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Fitness i crossfit opiera się nie tylko na ćwiczeniach, ale również na wielu przyrządach, które mają wspomagać ich skuteczność.

Jednym z nich jest guma crossfit, którą znajdziecie Państwo w poniższej kategorii.

Taśma oporowa do ćwiczeńOferowane przez nas produkty są bezpieczne i wygodne w użyciu. Ich trwałość i najwyższą jakość zapewnia guma, z których zostały wykonane. Aby sprostać oczekiwaniom każdego klienta, proponujemy gumy do treningu siłowego w różnych wariantach kolorystycznych. Nie chodzi tutaj o estetykę produktu, ale o to, że rozmaite kolory odzwierciedlają inny opór i elastyczność produktu, co sprawia, że podczas ćwiczeń można zróżnicować intensywność zadania, biorąc pod uwagę własne możliwości lub sprawność osoby, którą mamy pod swoją opieką.

Oferta obejmuje sześć poziomów oporu, którym odpowiadają poszczególne kolory gum.

I tak:

 • w gumę czerwoną powinny zaopatrzyć się osoby dopiero rozpoczynające przygodę z fitnessem;

 • gumy oporowe do ćwiczeń w kolorze czarnym przeznaczone są dla osób początkujących, którym zależy na treningu mobilności. Tego rodzaju produkt bardzo często wykorzystywany jest również podczas rehabilitacji;

 • fioletowe gumy oporowe dają średni opór. Mogą je wykorzystać osoby, którym zależy na treningu dynamiki i wytrzymałości. Doskonale sprawdzą się także podczas wykonywania ćwiczeń, które są skomplikowane ruchowo.

 • zielona guma do ćwiczeń fitness została stworzona z myślą o mężczyznach lub bardzo zaawansowanych siłowo kobietach.

 • gumy do ćwiczeń siłowych w kolorze niebieskim, podobnie jak gumy zielone przeznaczone są dla mężczyzn lub kobiet zaawansowanych w ćwiczeniach siłowych. Stawiają jeszcze większy opór niż ich zielone poprzedniczki.

 • taśmy oporowe do ćwiczeń w kolorze pomarańczowym zalecane są do ćwiczeń, które wymagają ogromnego obciążenia. Mogą być asystą podczas podciągania się na drążku. Doskonale sprawdzą się także w martwym ciągu lub podczas wyciskania sztangi.

Jak widać powyżej taśmy gumowe do ćwiczeń doskonale sprawdzają się zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn. Poza standardowym treningiem, który można wykonać w klubie fitness, wykorzystywane są również podczas rehabilitacji. Ich specyficzny kształt, jak i ogromna wytrzymałość sprawiają, że są wszechstronnie stosowane.

Dlaczego warto zwrócić uwagę na proponowane przez nas gumy oporowe do ćwiczeń siłowych?

Guma oporowa do ćwiczeńOtóż każda taśma fitness dostępna w tej kategorii została wykonana z lateksu najwyższej jakości, który zapewnia jej niebywałą wytrzymałość oraz odpornośc na wszelkie odkształcenia. Chcemy również podkreślić, że są wodoodporne, dzięki czemu można stosować je także podczas ćwiczeń w wodzie. Wysokiej jakości materiał sprawia, że taśma fitness oporowe do ćwiczeń  z naszego sklepu jest odporna na rozerwanie nawet w trudnych warunkach i podczas ciężkiego treningu.

To co wyróżnia prezentowany przyrząd spośród innych to fakt, że doskonale sprawdza się podczas wykonywania ćwiczeń siłowych. Opór, jaki stawia pozwala pobudzić te partie ciała i mięśnie, których nie bylibyście w stanie uruchomić podczas treningu z wykorzystaniem innych narzędzi.

Jak wspomnieliśmy powyżej taśmy oporowe do ćwiczeń przeznaczone są zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn.

Aby wybrać odpowiedni produkt, należy pamiętać o kolorystyce, która określa poziom zaawansowania. Jeśli nie wiecie, którą taśmę wybrać, dobrym posunięciem będzie wybranie się do klubu fitness i rozmowa z trenerem personalnym, który określi na jakim poziomie obecnie się znajdujecie. Dzięki jego radom nie tylko wybierzecie odpowiedni produkt, ale również rozpoczniecie przygodę ze zdrowym stylem życia. Zastosowanie odpowiedniej gumy do ćwiczeń z pewnością zwiększy komfort użytkowania produktu i samych ćwiczeń. Już po pierwszym użyciu poczujecie różnicę podczas wykonywania ćwiczeń i zaraz po ich wykonaniu.

Chcemy również, abyście wiedzieli, że trening z prezentowanymi gumami oporowymi sprawdza się nie tylko wśród profesjonalnych sportowców. Z powodzeniem mogą z niego korzystać także osoby, które chcą zadbać o swoją kondycję oraz sylwetkę. Odpowiednie ćwiczenia pozwolą Wam poprawić elastyczność i gibkość mięśni.

Tagi: kettle ćwiczenia | kettlebell żeliwny 12 kg | kettlebell żeliwny 20 kg | kettlebell żeliwny 16 kg | kettlebell 6 kg cena