§ Witryna girya.com.pl wykorzystuje pliki cookies w celu lepszego świadczenia usług. Pozostanie w witrynie bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w Państwa urządzeniu. Dowiedz się więcej...

Zestaw kettlebells męskiSłyszeliście o kettlebell, jednak nigdy nie mieliście okazji poćwiczyć z ich użyciem? Czas to zmienić!

Poniższa kategoria prezentuje zestaw kettlebell, który pozwoli rozpocząć przygodę z nowym wymiarem ćwiczeń siłowych

Także treningu funkcjonalnego i ogólnorozwojowego. Zarówno damski, jak i męski zestaw kettlebell składa się z trzech hantli. To, co je różni to waga odważników, ponieważ panie powinny rozpoczynać ćwiczenia z niższym obciążeniem.

Odważniki kettlebell w zestawie zostały wykonane ze stali najwyższej jakości, co sprawia, że próżno na nich szukać zadziorów, które mogłyby spowodować bolesne rany na dłoniach. Poza tym wysoka jakość stopu sprawia, że hantli można używać przez wiele lat. Nie ma bowiem obaw, że te ulegną uszkodzeniom mechanicznym. Warto również podkreślić, że każdy kettlebell z zestawu wyposażony został w odpowiedni uchwyt, którego wielkość regulowana jest przez turniejowe standardy. Dzięki temu użytkownik ma pewność, że będzie mógł pewnie chwycić hantlę i prawidłowo wykonać ćwiczenie bez obaw, że wypuści ją z ręki. Co więcej, chcemy podkreślić, że poszczególne odważniki można chwytać zarówno jedną, jak i dwoma dłońmi. Ergonomia, która została wzięta pod uwagę podczas tworzenia hantli sprawia, że są one bezpieczne zarówno dla zawodnika, jak i osób znajdujących się wokół niego.

Prezentowane zestawy kettle pozwalają krok po kroku wchodzić w świat treningów, które pozwalają zdobyć niebywałą sprawność fizyczną.

Pozwalają na to różne wagi poszczególnych odważników.

Zestaw kettlebells damskiCo dają ćwiczenia wykonane z użyciem naszego zestawu kettlebell? Przede wszystkim pobudzicie wszystkie części ciała do pracy, wzmocnicie stawy i mięśnie, a dodatkowo poprawicie kondycję i koordynację ruchową i równowagę. Ćwiczenia z tymi charakterystycznymi hantlami wymagają od osoby ćwiczącej przesunięcia środka ciężkości. To właśnie dzięki niemu zmusza się całe ciało do pracy.

Prezentowane zestawy kettlebell doskonale sprawdzą się zarówno w zaciszu domowym, jak i w każdym klubie fitness lub na siłowni. Możecie zatem dopasować miejsce, w którym będziecie oddawać się ciekawym ćwiczeniom z udziałem prezentowanych zestawów.

Tagi: kettlebell żeliwny 8 kg | kettle 10 kg | kettlebell 20 kg | kettle 10 kg | kettlebell żeliwny 12 kg