§ Witryna girya.com.pl wykorzystuje pliki cookies w celu lepszego świadczenia usług. Pozostanie w witrynie bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w Państwa urządzeniu. Dowiedz się więcej...
Clubbells Jest 7 produktów.

Indyjskie maczugi podbijają serca zapalonych sportowców. W ofercie Girya Fitness, znajdują się pałki wykonane w całości ze stali oraz pokryte powłoką poliuretanową.

Szeroki zakres wagowy - od 2 do 20 kilogramów – pozwala na dopasowanie sprzętu do indywidualnych potrzeb.

Clubbells wywodzą się ze starożytności. Są niezwykle przydatne podczas treningów dynamiki i wytrzymałości. Ćwiczenia z użyciem pałki clubbell polegają na wykonywaniu obrotów i wymachów. Maczuga pobudza do ruchu całe ciało, angażując wiele partii mięśni, dzięki czemu zmusza je do znacznie większego wysiłku niż podczas treningów z użyciem innego rodzaju sprzętów.

Stosowanie indyjskich maczug pomaga w pozbyciu się zwyrodnień z okolic stawów, działa rozluźniająco na mięśnie, a także przyczynia się do zmniejszenia bólu w stawie barkowym. Regularne treningi zwiększają mobilność i zakres ruchów. Osoby korzystające z pałek zauważają również poprawę siły uchwytu.

Clubbells mogą być idealnym uzupełnieniem treningów siłowych i sportów walki.

Dostępne od ręki!

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

clubbellClubbells to inaczej indyjskie maczugi, które doskonale sprawdzają się podczas treningu siłowego. Z powodzeniem można je również wykorzystać w treningu funkcjonalnym i wytrzymałościowym.

Clubbells ma kształt kija bejsbolowego.

Wykonany jest ze stali, którą pokryto powłoką poliuretanową. Ćwiczenia na clubbell polegają na wymachiwaniu przedmiotem w określonym kierunku. Ich waga, która się od 2 do 20 kg, sprawia, że jest to nie lada wyzwanie, nawet dla najlepszych zawodników.

Trening z clubbell pozwala użytkownikom pozbyć się wielu schorzeń, w tym zwyrodnień w okolicach stawów. Ćwiczenia doskonale rozluźniają mięśnie, jak również są lekarstwem na bóle stawu barkowego. Warto również podkreślić, że regularne treningi są w stanie znacznie zwiększyć zakres ruchów i mobilność ciała. Zaletą gimnastyki z użyciem prezentowanego narzędzia jest to, że pobudza mięśnie, o których posiadaniu ćwiczący nie zdawał sobie sprawy. Dzięki temu jest w stanie także wyrzeźbić ciało.

Zastanawiasz się ile kosztuje clubbell?

clubbell cena 12 kgCena jest na tyle atrakcyjna, że narzędzie to przypadło do gustu wielu zapalonym sportowcom. Clubbell pozwala zawodnikowi cofnąć się do czasów, kiedy nie istniały wygodne maszyny i sztangi, pozwalające osiągnąć niebywały efekt. Od starożytności do połowy ubiegłego stulecia, do treningów wspomnianej już wytrzymałości używano właśnie pałek. Ćwiczenia na tym przyrządzie pozwalają poprawić kondycję ścięgien, refleks oraz koordynację ruchową, czyli wszystko to, czego nie da się osiągnąć trenując na maszynach dostępnych w siłowniach. Trening z maczugami przez wielu uznawany jest za doskonały trening cardio, ponieważ podczas wymachiwania, bardzo szybko przyspiesza metabolizm. Warto również podkreślić, że pomimo ciężaru maczug, dobrze wykonane ćwiczenia nie przeciążają mięśni, co nie raz zdarzało się na tradycyjnym treningu na siłowni.

Jak widać powyżej clubbell jest godny polecenia. Nie bez powodu wykorzystywany był już w starożytności przez wojowników, czy cyrkowców do rzeźbienia ciała i budowania nadludzkiej siły.

Tagi: kettlebell żeliwny 16 kg | kettlebell żeliwny 12 kg | kettlebell 20 kg | kettlebell 12 kg | kettle ćwiczenia