§ Witryna girya.com.pl wykorzystuje pliki cookies w celu lepszego świadczenia usług. Pozostanie w witrynie bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w Państwa urządzeniu. Dowiedz się więcej...
Clubbells Jest 11 produktów.

Indyjskie maczugi podbijają serca zapalonych sportowców. W ofercie Girya Fitness, znajdują się pałki wykonane w całości ze stali oraz pokryte powłoką poliuretanową.

Szeroki zakres wagowy - od 2 do 20 kilogramów – pozwala na dopasowanie sprzętu do indywidualnych potrzeb.

Clubbells wywodzą się ze starożytności. Są niezwykle przydatne podczas treningów dynamiki i wytrzymałości. Ćwiczenia z użyciem pałki clubbell polegają na wykonywaniu obrotów i wymachów. Maczuga pobudza do ruchu całe ciało, angażując wiele partii mięśni, dzięki czemu zmusza je do znacznie większego wysiłku niż podczas treningów z użyciem innego rodzaju sprzętów.

Stosowanie indyjskich maczug pomaga w pozbyciu się zwyrodnień z okolic stawów, działa rozluźniająco na mięśnie, a także przyczynia się do zmniejszenia bólu w stawie barkowym. Regularne treningi zwiększają mobilność i zakres ruchów. Osoby korzystające z pałek zauważają również poprawę siły uchwytu.

Clubbells mogą być idealnym uzupełnieniem treningów siłowych i sportów walki.

Dostępne od ręki!

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów