buława 10 kg trening balistyczny
buława 10 kg trening balistyczny
buława 10 kg trening balistyczny
 

Jesteśmy producentem

 

Darmowa dostawa od 950 zł

 

Wysyłka w ciągu 24 godzin!

buława 10 kg trening balistyczny

Ostatnie sztuki w magazynie

Długość całkowita - 120 cm

Średnica rękojeści - 4 cm

srednica kuli 21 cm 

Wprowadziliśmy brakujący element pomiędzy maczugami oraz mace . Są nimi buławy.  Łącza w sobie zalety trenigu z maczugami oraz mace. Idealne dla Fighetrów. 

Wymiary przyrządu oraz waga odpowiadają tym, którymi można podjąć rywalizację na całym świecie. Na tą chwilę rywalizacja online w postaci wirtualnych zawodów, natomiast docelowo na podestach zawodów każdej rangi. Dzięki temu mamy wsparcie dyrektora tej federacji, który jest jednocześnie sędzią uznającym wyniki w rywalizacji online.

 

 

Dzięki poprawionym detalom buława stała się lepszym narzędziem do treningu przez idealne wyważenie środka ciężkości oraz swój nowy kształt odzwierciedlony kettlami turniejowymi. Grubsza rączka o średnicy 4cm pozwala na pewny i stabilny chwyt wymuszając tym samym większą pracę dla zginaczy palców i nadgarstka. Delikatniejsze radełkowanie jest przyjemniejsze dla dłoni i nie pozwala by przyrząd wyślizgnął się z rąk. Długość 63 cm pozwala osiągnąć w pełni oczekiwany efekt treningu balistycznego. Zakończenie w nowej odsłonie posiada kulkę oporową, która jest dodatkowym zabezpieczeniem przed wypadnięciem z dłoni więc sprzęt uznajemy za w pełni bezpiecznyPrzyrząd nie nadaje się do uderzania w oponę !!!