§ Witryna girya.com.pl wykorzystuje pliki cookies w celu lepszego świadczenia usług. Pozostanie w witrynie bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w Państwa urządzeniu. Dowiedz się więcej...
Kettlebells Odlewane Jest 7 produktów.

Najwyższej jakości kettlebells wykonane z żelaza pokryte farbą proszkową.

Kettle żeliwne odlewane grawitacyjnie - puste w środku, przez co zminimalizowane jest prawdopodobieństwo uszkodzenia.

Te kettle nigdy się nie zniszczą!!

Nie ma wypełnienia w środku, które może ulec degradacji.

Single cast - wykonane są z jednego kawałka żeliwa (bez szwów, spawów) zapewnia większą wytrzymałość i efekt estetyczny.

Wyprofilowane boki zmniejszają prawdopodobieństwo obijania nadgarstków podczas ćwiczeń.

Grube, gładkie uchwyty 35 mm - zoptymalizowane, by zapobiegać otarciom podczas ćwiczeń.

Barwione paski na uchwytach, dzięki którym możliwa jest szybka identyfikacja wagi. Taśmy są kodowane kolorystycznie zgodnie z międzynarodowymi standardami i oznaczeniami turniejowymi.

Profesjonal cast iron unfilled competition kettlebell powder coating, black with color straps on handle.

dopuszczalna tolerancja wagi: +/- 3 %

Dostępne od ręki!

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Kettlebells odlewane świetną formą urozmaicenia treningu

Wiele osób po dłuższym okresie spędzonym na siłowni odczuwa zniechęcenie. Niestety zdarza się, że kilkumiesięczny, a w ekstremalnych przypadkach nawet kilkuletni wysiłek nie przynosi rezultatów. Mięśnie się nie rozwijają – wręcz przeciwnie, sportowiec zaczyna zmagać się z kontuzjami. Pojawiają się pierwsze myśli przemawiające za tym, by zrezygnować z aktywności. Gdy nie ma wyników, a są schorzenia, to całe zaangażowanie nie ma sensu. W zdecydowanej większości te problemy dotykają tych, którzy nie urozmaicają planów treningowych. Tymczasem wystarczy skorzystanie z innego oprzyrządowania, by zanotować widoczny progres. Świetnym rozwiązaniem w takich sytuacjach jest skorzystanie z akcesoriów, jakimi są kettlebells odlewane.

Niezniszczalne kettlebells odlewane

Zgodnie z założeniami producentów narzędzia pomagające kształtować sylwetkę mają charakteryzować się wytrzymałością. Muszą radzić sobie z obciążeniami, ale też być „nieczułe” na upadki i uderzenia. W praktyce nie zawsze się to sprawdza, co potwierdzają główni zainteresowani, czyli korzystający z nich na co dzień. Inaczej wygląda to w przypadku odważników, jakimi są kettlebells odlewane. Choć z wyglądu niepozorne i zazwyczaj unikane przez niedoświadczonych kulturystów, kryją w sobie wiele zalet. Do najważniejszych zalicza się trwałość. Osiągnięto ją poprzez wysokiej klasy surowce – mowa tu o żelazie i farbie proszkowej. Z kolei brak spawanych łączeń oraz brak wypełnienia zapewniają odporność na uszkodzenia. Natomiast faktura urządzenia sprzyja usuwaniu zabrudzeń, na przykład powstałych na skutek korzystania z magnezji.

Jakie ćwiczenia można wykonywać za pomocą kettlebells odlewanych?

Kettlebell odlewanyTrenerzy personalni szczególnie polecają kettlebells odlewane z racji ich wszechstronnego zastosowania. Dzięki nim można rozwinąć muskulaturę na całym ciele, co jest ważne z punktu widzenia osób zajmujących się sportem profesjonalnie. Niewielkie gabaryty sprawiają, że da się je ze sobą zabrać w zasadzie wszędzie, a mała przestrzeń potrzebna do ćwiczeń pozwala je wykonać w trudnych warunkach. Co zatem realizuje się przy ich pomocy?

Najpopularniejsze są podrzuty z wyciskaniem. Polegają na podrzucie odważnika z pozycji pochylonej do wysokości klatki piersiowej, następnie zgięciu ramienia i wyprostowaniu ręki ponad głowę. Za pośrednictwem takich działań pobudzane są mięśnie rąk, brzucha, obręczy barkowej oraz torsu.

Innymi rodzajami wysiłku z tym akcesorium są wymachy, wstawanie z pozycji leżącej do stojącej z umieszczonym narzędziem na wyprostowanej ręce czy dźwiganie dwóch kettlebells odlewanych nad głową jednocześnie lub naprzemiennie. Kształtują one prawidłową postawę oraz przyczyniają się do rozbudowy tkanki mięśniowej.

Ergonomia kettlebells odlewanych

Ergonomiczna konstrukcja sprawia, że kettlebells odlewane są niezwykle poręczne. W głównej mierze to zasługa specjalnego wyprofilowania boków oraz wygodnego uchwytu. Wskutek tych zabiegów zminimalizowano ryzyko powstawania kontuzji, a to bardzo ważne dla wszystkich ceniących efektywny i bezpieczny trening.