Jesteśmy producentem

 

Darmowa dostawa od 950 zł

 

Wysyłka w ciągu 24 godzin!

Kettlebell żeliwny 16 kg

Obecnie brak na stanie.

Kettlebell żeliwny 16 kg

  • Powstał z jednego odlewu wysokiej jakości żeliwa sferoidalnego, bez spawania i dodatków metali ze złomu.
  • Odlew wykonany na piasku żywicznym, dzięki temu powierzchnia jest jednolita i wytrzymała.
  • Optymalnie chropowata rączka zapewnia pewny chwyt i chroni dłonie
  • Bardzo niska tolerancja wagi - 1,5%
  • Równomiernie wyważony
  • Zaprojektowany tak, aby zwiększać komfort wykonywanych ćwiczeń.
Marka Girya
Waga 16kg
Materiał Żeliwo
Kolor Czarny
Skład 100% żeliwo
Gwarancja 1 rok (z wyłączeniem uszkodzeń mechanicznych wynikających z niewłaściwego użytkowania)
Marka Girya
Waga 16kg
Kolor Czarny

Praca nad nieskazitelnym ciałem wymaga wielu poświęceń. Bez względu na to, czy preferujesz treningi na siłowni, pod okiem trenera personalnego, czy w domowym zaciszu, powinieneś mieć do tego nie tylko odpowiednie warunki, ale także sprzęt. Przyrządem, który z pewnością Ci się przyda jest kettlebell żeliwny o wadze 16 kg.

Jego historia sięga XIX wieku, kiedy wykorzystywany był przez rosyjskich robotników do odważania zboża. Z czasem jednak na targach zaczęto rywalizować, pokazując swoją siłę i wykorzystując do tego odważniki kettlebell. Z czasem rywalizacja ta stała się rosyjskim sportem narodowym, który rozsławił kettle.

Ćwiczenia wykonywane z użyciem kettli pobudzają do pracy wszystkie partie mięśni, również te, o których zapomnieliśmy lub nie wiedzieliśmy o ich istnieniu. Dzięki temu pozwalają ćwiczyć całe ciało.

Kettle marki Girya posiadają solidny i wygodny uchwyt, który zapewnia osobie ćwiczącej nie tylko bezpieczeństwo, ale również komfort wykonywanych ćwiczeń. Swing i snatch będzie czystą przyjemnością.

Odważnik został wykonany z żeliwa najwyższej jakości. Oznacza to, że nie tylko będzie niezwykle trwały, ale również wytrzymały na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu może służyć przez wiele lat. Nic zatem dziwnego, że chętnie kupowany jest przez właścicieli siłowni, klubów fitness i crossfit.

Jeśli chcesz być jak rosyjscy rolnicy - siłacze, którzy w XIX wieku używali kettli do ważenia zboża, żeby następnie urządzać zawody w ich podrzucaniu, rozpocznij trening z kettlebell. Ani się obejrzysz, a zobaczysz w swoim lustrze wyrzeźbione ciało, poczujesz znaczny przypływ siły i efekty o których inni mogą pomarzyć.