§ Witryna girya.com.pl wykorzystuje pliki cookies w celu lepszego świadczenia usług. Pozostanie w witrynie bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w Państwa urządzeniu. Dowiedz się więcej...
  • Kettlebell Żeliwny 10kg
  • Kettlebell Żeliwny 10kg
Dostępny

Kettlebell Żeliwny 10kg

l s='Free delivery!'}

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 950

Odważnik klasyczny, o wadze 10kg wykonany z jednego kawałka żeliwa.

- idealnie gładka rączka

Wysyłka w 24h!

Cena dla Ciebie

104,00 zł

Potrzebujesz pomocy lub masz dodatkowe pytania

lub

Zadzwoń do nas
42 636 17 99

Lubisz to? Podziel się!

Kettlebell powoli staje się jednym z najbardziej popularnych przyrządów do ćwiczeń, zarówno na siłowni jak i w warunkach domowych.

Oferuje ogromną ilość ćwiczeń rozwijających różne części ciała. Od klasycznych ćwiczeń poprawiających siłę: jak przysiady, martwy ciąg czy wyciskanie, do mniej konwencjonalnych ćwiczeń poprawiających mobilność i wytrzymałość.

Kettlebell to świetne rozwiązanie zarówno dla profesjonalistów, jak i osób które dopiero zaczynają swoją przygodę z ćwiczeniami.

MARKOWE KETTLE GIRYA FITNESS

Idealnie gładka rączka zmniejsza prawdopodobieństwo wypadnięcia hantli podczas treningu.

dopuszczalna tolerancja wagi: +/- 3%

Solidna hantla, którą można wykorzystać zarówno w domu, jak i na siłowni, czy w klubie fitness to podstawa udanego treningu siłowego. A co, jeśli ta zapewni również doskonały trening wytrzymałościowy i funkcjonalny? Będzie przyrządem idealnym. Właśnie takim jest kettlebell żeliwny o wadze 10 kg, który prezentujemy poniżej. Produkt ten sprawdzi się zarówno u osób początkujących, jak i bardziej zaawansowanych. Ci drudzy mogą z powodzeniem wykorzystać go podczas rozgrzewki, która jest podstawą każdego udanego i bezpiecznego treningu.

Co jest przewagą oferowanej hantli? W przeciwieństwie do tradycyjnych rozwiązań, ta poprawia wydolność, napięcie mięśniowe, dodając osobie ćwiczącej więcej siły. Dzieje się tak, ponieważ trening z kettlebell pobudza do pracy całe ciało, a nie tylko poszczególne partie mięśni. Co więcej, środek ciężkości, który w tym wypadku został przesunięty na środek, doskonale wzmacnia wszystkie mięśnie znajdujące się w przedramieniu.

Ćwiczenia z tym przyrządem doskonale sprawdzają się zarówno u pań, jak i panów. Te pierwsze dzięki nim mogą cieszyć się utratą wagi, jak i wyrzeźbionym ciałem. Mężczyźni zaś, dzięki nim, są w stanie poprawić swoją siłę.

Prezentowany odważnik wykonany został z najwyższej jakości żeliwa, dzięki czemu odporny jest na wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Nabywając go, kupujący ma pewność, że ten będzie służył mu przez wiele lat. Poza tym, musimy to podkreślić, do jego budowy zostały wykorzystane wszelkie prawa ergonomiczne, co sprawia, że nie ma mowy o szkodliwym działaniu na ciało ludzkie. Duża rączka, która pozwala pewnie chwycić kettlebell, pozwala na w pełni bezpieczny i intensywny trening.

Przyrząd ten, choć do niedawna zapomniany, obecnie coraz częściej wykorzystywany jest na siłowni czy w klubach fitness. Możesz go również mieć w swoim domu. Pamiętaj jednak o tym, aby wszelkie ćwiczenia z jego użyciem były wykonywane według z góry ustalonych zasad. Tylko wtedy będziesz miał pewność, że trening będzie nie tylko efektywny, ale przede wszystkim całkowicie bezpieczny dla Twojego ciała.

Waga10kg
MateriałŻeliwo
KolorCzarny

Napisz opinię