Kettlebell turniejowy 8 kg
Kettlebell turniejowy 8 kg
 

Jesteśmy producentem

 

Darmowa dostawa od 950 zł

 

Wysyłka w ciągu 24 godzin!

 • Numer katalogowy: KETTLEBELL TURNIEJOWY 8 KG

Kettlebell turniejowy 8 kg

Inne modele

Kettlebell turniejowy 8 kg

 • Powstał z jednego odlewu stali wysokiej jakości, bez dodatków stalowych płyt i domieszek innych metali.
 • Rozmiar zgodny ze światowym standardem
 • Wzmocniona boczna ścianka dzwona.
 • Równomiernie wyważony
 • Jednolita i wytrzymała konstrukcja
 • Bardzo niska tolerancja wagi - 1,5%
 • Bezbarwna powłoka antykorozyjna
 • Dwie warstwy farby proszkowej
 • Średnica rączki 33 mm
 • Zaprojektowany tak, aby zwiększać komfort wykonywanych ćwiczeń.
Marka Girya
Waga 8kg
Materiał Stal
Kolor Różowy
Skład 100% stal
Gwarancja 1 rok (z wyłączeniem uszkodzeń mechanicznych wynikających z niewłaściwego użytkowania)

Kettlebell powoli staje się jednym z najbardziej popularnych przyrządów do ćwiczeń, zarówno na siłowni jak i w warunkach domowych.

Oferuje ogromną ilość ćwiczeń rozwijających różne części ciała. Od klasycznych ćwiczeń poprawiających siłę: jak przysiady, martwy ciąg czy wyciskanie, do mniej konwencjonalnych ćwiczeń poprawiających mobilność i wytrzymałość.

Kettlebell to świetne rozwiązanie zarówno dla profesjonalistów, jak i osób które dopiero zaczynają swoją przygodę z ćwiczeniami.

MARKOWE KETTLE GIRYA FITNESS

Idealnie gładka rączka zmniejsza prawdopodobieństwo wypadnięcia hantli podczas treningu.

Dodatkowo rączka pokryta została bezbarwną powłoką antykorozyjną, a całość posiada dwie warstwy czerwonej farby proszkowej.

Cechą wspólna wszystkich kettli turniejowych jest to, iż niezależnie od ciężaru ich wielkość jest taka sama.

W naszej ofercie posiadamy obciążenia ze standardową grubością rączki - 33mm.

Dlaczego warto wybrać kettlebell turniejowy 8 kg?

Dobrze dobrany kettlebell turniejowy to podstawa nie tylko udanego treningu, ale również, a może przede wszystkim stworzenia organizmowi warunków rozwojowych, których nie mógłby mieć, gdybyś wykonywał inne ćwiczenia. Tak, przyrząd ten pobudza do pracy całe ciało, dzięki czemu masz więcej siły, znacznie poprawia się Twoja koordynacja ruchowa, czy zmysł równowagi. Są to tylko niektóre zalety ćwiczeń, które możesz wykonać przy użyciu kettlebell o masie 8kg.

Jako, że dbamy o kondycję i zdrowie naszych klientów, chcemy zapewnić Cię, że oferowany przez nas produkt został wykonany ze stali najwyższej jakości. Dodatkowo kettlebell turniejowy 8 kg został pokryty dwukrotnie pokryty farbą proszkową w różowym kolorze (kolor ten oznacza hantle turniejowe o wadze 8 kg - jest to specjalne oznaczenie stosowane na zawodach, dzięki któremu zawodnik rozpoznaje wagę odważnika. Wszystkie hantle są bowiem tej samej wielkości. Różnią się jedynie wagą). Dodatkowo rączkę pokryto powłoka antykorozyjną, która zapobiega ślizganiu się odważnika w dłoni.

Wybierając kettlebell turniejowy 8 kg zawsze należy zwrócić uwagę na to, czy uchwyt jest na tyle duży, aby móc swobodnie chwycić przyrząd zarówno jedną, jak i dwoma rękoma. Zapewniamy, że wszelkie hantle oferowane przez nasz sklep są zgodne z wymogami turniejowymi, co oznacza, że nie musicie martwić się o wielkość rączki. Z pewnością spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Co więcej, każdy odważnik z tej oferty posiada wyprofilowany spód, który sprawia, że ten stoi bezpiecznie na podłożu, nie przemieszczając się po treningu lub w jego trakcie, kiedy przyjmujecie pozycję odpowiednią do wykonania określonego ćwiczenia.

Chcemy również podkreślić, że cena odważnika jest adekwatna do jego jakości. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy odważnik wykonany został ze stali najwyższej jakości. Tylko wtedy jesteśmy w stanie zapewnić Was, że nie ulegnie on uszkodzeniu mechanicznemu podczas treningu.

Jeżeli zależy Ci na pobudzeniu całego ciała do pracy i osiągnięciu spektakularnych efektów, zachęcamy do zakupu powyższego produktu. Już po pierwszych kilku treningach zobaczysz różnicę w swoim ciele.

Tagi: kettlebell 12 kg | kettle do ćwiczeń | kettle 12 kg | kettlebell żeliwny 16 kg | kettlebell 6 kg cena