§ Witryna girya.com.pl wykorzystuje pliki cookies w celu lepszego świadczenia usług. Pozostanie w witrynie bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w Państwa urządzeniu. Dowiedz się więcej...
  • Kettlebell Turniejowy 16kg
Dostępny

Kettlebell Turniejowy 16kg

l s='Free delivery!'}

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 950

Odważnik 16kg wykonany z wysokiej jakości stali. Posiada dwie warstwy farby proszkowej.

- rozmiar zgodny ze światowym standardem
- bezbarwna powłoka antykorozyjna
- dwie 
grubości rączki

Wysyłka w 24h!

Cena dla Ciebie

192,00 zł

Potrzebujesz pomocy lub masz dodatkowe pytania

lub

Zadzwoń do nas
42 636 17 99

Lubisz to? Podziel się!

Kettlebell powoli staje się jednym z najbardziej popularnych przyrządów do ćwiczeń, zarówno na siłowni jak i w warunkach domowych.

Oferuje ogromną ilość ćwiczeń rozwijających różne części ciała. Od klasycznych ćwiczeń poprawiających siłę: jak przysiady, martwy ciąg czy wyciskanie, do mniej konwencjonalnych ćwiczeń poprawiających mobilność i wytrzymałość.

Kettlebell to świetne rozwiązanie zarówno dla profesjonalistów, jak i osób które dopiero zaczynają swoją przygodę z ćwiczeniami.

MARKOWE KETTLE GIRYA FITNESS

Idealnie gładka rączka zmniejsza prawdopodobieństwo wypadnięcia hantli podczas treningu.

Dodatkowo rączka pokryta została bezbarwną powłoką antykorozyjną, a całość posiada dwie warstwy czerwonej farby proszkowej.

Cechą wspólna wszystkich kettli turniejowych jest to, iż niezależnie od ciężaru ich wielkość jest taka sama.

W naszej ofercie posiadamy obciążenia ze standardową grubością rączki - 33mm, jak również z rączką o grubości 35mm.

Dlaczego warto wybrać kettlebell turniejowy 16 kg?

Choć znany był już w XIX wieku, dziś kettlebell turniejowy jest mało popularny. Na szczęście odkryty niedawno, ponownie wraca do łask. Dlaczego warto zwrócić na niego uwagę? Ponieważ można z jego użyciem pobudzić do pracy całe ciało, również mięśnie, o których do te pory nie mieliście pojęcia. Trening z odważnikiem to przede wszystkim ćwiczenia budujące masę mięśniową, wzmacniające oraz siłowe. Mogą się na niego skusić osoby, którym zależy na poprawie kondycji, koordynacji ruchowej, a także wzmocnieniu metabolizmu i wytrzymałości. Tak, przyrząd ten jest idealny na wszystkie bolączki, zarówno pań, jak i panów.

Kettlebell turniejowy o wadze 16 kg, choć używany w różnego rodzaju zawodach, doskonale sprawdzi się także w klubach fitness, siłowniach, a nawet w domu. Jest doskonałym przyrządem dla tych osób, którym zależy na poprawie nie tylko wyglądu, ale również witalności ciała. Dzięki przesuniętemu środkiem ciężkości, kettlebell turniejowy, bez względu na to czy ma masę 16 kg, czy mniejszą, pobudza do pracy całe ciało. Warto dodać, że jest to zupełnie inna praca, niż w czasie tradycyjnych treningów na siłowni z powszechnie dostępnymi hantlami. Poza tym praca z przyrządem doskonale rozwija motorykę i poprawia równowagę. Jak zatem można się spodziewać, praca z kettlebell turniejowy 16 kg doskonale wysmukla sylwetkę, z czego w szczególności powinny cieszyć się panie. Warto jednak pamiętać, aby trening rozpocząć od odważników o mniejszej wadze i systematycznie nabywać te, które ważą więcej. Rozwiązanie to pozwoli na optymalny trening i widoczne efekty. Dodatkowo zawodnik nie spowoduje u siebie kontuzji, o którą nietrudno, jeśli stosuje się przyrząd o zbyt dużej masie.

Mamy nadzieję, że zauważyłeś, iż cena kettlebell o wadze 16 kg, którą proponujemy nie należy do wygórowanych. Troszczymy się bowiem nie tylko o portfel naszych klientów, ale także o ich zdrowie i smukła sylwetkę. Chcemy, aby oferowany przez nas produkt wspomógł trening jak największej ilości osób. Mamy nadzieję, że dzięki temu przyczynimy się do tego, że społeczeństwo będzie o wiele zdrowsze.

Tagi: kettlebell 16 kg cena | kettlebell żeliwny 16 kg | kettlebell żeliwny 20 kg | kettlebell 8 kg cena | kettlebell żeliwny 10 kg

Waga16kg
MateriałStal
KolorŻółty
Oceń 
2017-05-06

Najlepsze kettle w tej cenie

Po kilku tygodniach testowania pary 16-kilówek mogę z czystym sumieniem polecić każdemu. Doskonale wyważone, idealnie sprawdzają się zarówno w ćwiczeniach z jednym odważnikiem, jak i w wersjach z dwoma. Wykonaniem nie odstają od produktów nawet o kilka setek droższych.

    Napisz swoją opinię!

    Napisz opinię