Macebell turniejowe 17,5 kg Girya
Macebell turniejowe 17,5 kg Girya
Macebell turniejowe 17,5 kg Girya
 

Jesteśmy producentem

 

Darmowa dostawa od 950 zł

 

Wysyłka w ciągu 24 godzin!

  • Numer katalogowy: Macebell turniejowe Girya 17,5

Macebell turniejowe 17,5 kg Girya

Ostatnie sztuki w magazynie

Macebell turniejowe 17,5 kg  Girya

Macebell turniejowe Girya spełniają standardy największej na świecie organizacji Maceliftingu IMF (International Macelifting Federation) Wymiary przyrządu oraz waga odpowiadają tym, którymi można podjąć rywalizację na całym świecie. Na tą chwilę rywalizacja online w postaci wirtualnych zawodów, natomiast docelowo na podestach zawodów każdej rangi. Dzięki temu mamy wsparcie dyrektora tej federacji, który jest jednocześnie sędzią uznającym wyniki w rywalizacji online.

 

Jakość wykonania oraz detale są uznane za wzorowe przez osoby zajmujące się na co dzień maceliftingiem w Polsce cieszące się uznaniem Hiszpańskiej federacji IMF, w której ich wyniki są respektowane i klasyfikowane.

 

Dzięki poprawionym detalom mace stał się lepszym narzędziem do treningu przez idealne wyważenie środka ciężkości oraz swój nowy kształt odzwierciedlony kettlami turniejowymi. Grubsza rączka o średnicy 4cm pozwala na pewny i stabilny chwyt wymuszając tym samym większą pracę dla zginaczy palców i nadgarstka. Delikatniejsze radełkowanie jest przyjemniejsze dla dłoni i nie pozwala by przyrząd wyślizgnął się z rąk. Długość 120cm pozwala osiągnąć w pełni oczekiwany efekt treningu balistycznego. Zakończenie w nowej odsłonie posiada kulkę oporową, która jest dodatkowym zabezpieczeniem przed wypadnięciem z dłoni więc sprzęt uznajemy za w pełni bezpieczny.

Przyrząd nie nadaje się do uderzania w oponę !!!!