§ Witryna girya.com.pl wykorzystuje pliki cookies w celu lepszego świadczenia usług. Pozostanie w witrynie bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w Państwa urządzeniu. Dowiedz się więcej...
Czy A6W spala tłuszcz ?
Dodano: środa, 27 luty 2019r. | odsłon: 186 | 0 komenatzy (dodaj komentarz)
  • Udostępnij:

Czy A6W spala tłuszcz ?

Popularny trening zwany Areobiczną 6 Weidera, to zestaw 6 ćwiczeń na mięśnie brzucha zaplanowany na 42 dni, czyli 6 tygodni. Każde z 6 ćwiczeń wykonujemy kolejno po sobie bez odpoczynku utrzymując spięcie mięśni w kluczowym momencie danego powtórzenia przez 3 sekundy. Schemat ćwiczeń jest łatwy do zapamiętania i są one dobrą alternatywą do standardowych brzuszków.

Czas wykonywania poszczególnych ćwiczeń zwiększa się z każdym dniem, a wykonujemy jest codziennie. Jest to dość ciężki plan treningowy, a oczekiwane efekty można osiągnąć tylko dzięki systematycznej pracy z ogromna dokładnością techniczną.

A6W to przede wszystkim ćwiczenia wzmacniające, dzięki którym efektem będzie silniejszy i bardziej wyrzeźbiony brzuch. Jednak, aby tzw. kaloryfer się uwidocznił, trzeba najpierw pozbyć się tkanki tłuszczowej zalegającej w okolicach brzucha.

Ćwiczenia A6W opierają się na unoszeniu nóg i odrywaniu łopatek z podłoża. Taka technika bardzo nadwyręża kręgosłup , szczególnie, gdy nie mamy wyćwiczonych mięśni i jesteśmy osobami początkującymi. Niestety dość mocno zostaje obciążony lędźwiowy i szyjny odcinek kręgosłupa, dają on przykre odczucia bólowe, co w konsekwencji utrudnia spięcie brzucha i przynosi słabsze efekty treningowe.

Ze względu na intensywność ćwiczeń, nie każdy da radę wytrzymać trening bez dnia przerwy, co dla mięśni brzucha, a także stawów może oznaczać bolesność i przetrenowanie.

Komentarze