Mamy mnóstwo możliwości

Rozwój techniczny i przemysłowy przyniósł człowiekowi wiele korzyści, ale nie tylko. Konsekwencją jego jest także znacznie szybsze tempo życia niż kilkadziesiąt lat temu. Za tym idzie brak czasu i pomimo zwiększonej świadomości o zdrowiu ludzie nie dbają o siebie należycie, co prowadzi do wielu chorób, w tym otyłości. Dodatkowo jakość spożywanego przez nas pożywienia pozostawia wiele do życzenia. To niestety zmora dzisiejszych czasów.

W odpowiedzi na te problemy powstaje coraz więcej klubów fitness, siłowni i miejsc, gdzie możemy zadbać o swoje ciało. Z każdym dniem rośnie liczba osób, które zaczynają uprawiać jakiś sport i zwracać większą uwagę na swoją dietę. Wszystkie te zabiegi dają efekty w postaci poprawy ogólnego samopoczucia. Kierunek ten ma tendencję wzrostową, zdrowy styl życia znajduje z czasem coraz większą liczbę zwolenników. Ludzie zajmujący się tą dziedziną wyszukują nowe rozwiązania, by urozmaicić i zachęcić potencjalnych klientów do skorzystania z ich ofert, ale także wracają do cieszących się w przeszłości uznaniem i popularnością metod treningu czy sprzętów już wykorzystywanych kiedyś. Jednym z takich akcesoriów treningowych są ketellbell żeliwne.

Ketellbell to kula z uchwytem, wielu osobom kojarzy się z kulą armatnią. Odważnik ten pochodzi z Rosji. Tam znane są od XVIII w. i przez długie lata służyły do trenowania służb wojskowych. Te nieskomplikowane, aczkolwiek wymagające przyrządy są idealne, by poprawić swoją koordynację, stabilizację ciała poprzez wzmocnienie mięśni grzbietu oraz zgubić nadprogramowe kilogramy. Na tą chwilę żeliwny ketellbell powraca do łask właśnie dzięki efektom, jakie daje trening z odważnikami w tej formie. Na rynku dostępnych jest kilka rodzajów ketellbell m.in. turniejowe, odlewane, żeliwne i regulowane, a w zakresie wagowym rozróżniamy: np. ketellbell żeliwny o wadze 8 kg12 kg czy 16 kg -to oczywiście nie wszystkie oferowane przez producentów.

Girya producent sprzętu

Sklep Girya to miejsce, gdzie znajdą Państwo szeroką gamę akcesoriów do trenowania, w tym wymienione ketellbells. Zajmujemy się nie tylko dystrybucją oferowanych na naszej stronie produktów, ale i jesteśmy producentem części z nich. Działamy w tej branży od wielu lat, cały czas się rozwijając i poszerzając swoją wiedzę. By nasze produkty spełniały oczekiwania klientów, działamy w porozumieniu z fizjoterapeutami i sportowcami. Zapraszamy nabywców detalicznych, jak i hurtowych, czyli np. kluby sportowe, fitness czy siłownie. Szybko i sprawnie obsługujemy każde zamówienie i służymy fachową poradą w razie jakichkolwiek wątpliwości.

Komentarze do artykułu