Wyposażamy salę fitness i siłownię

Girya to producent i dystrybutor sprzętów i różnego rodzaju akcesoriów do ćwiczeń. Od długiego czasu istniejemy na rynku polskim i współpracujemy z fachowcami z dziedziny sportu oraz rehabilitacji. Przy pomocy tych osób dobieramy produkty najwyższej jakości do naszego sklepu. Natomiast akcesoria, które produkujemy, są sprawdzone, a proces ich produkcji przebiega zgodnie ze standardami zapewniającymi komfort i bezpieczeństwo podczas ich używania. Zwracamy szczególną uwagę na wybór materiałów do ich wytworzenia oraz wprowadzamy innowacyjne rozwiązania. Dzięki temu, że mamy własny magazyn oferowane produkty dostępne są zawsze od ręki. Realizujemy zamówienia zarówno hurtowe, jak i detaliczne. Szeroka gama akcesoriów, które oferujemy, pozwoli na wyposażenie sali fitness czy siłowni.

Nasza oferta

  • gumy oporowe do ćwiczeń, które mają różne poziomy oporu od I do VI, a każdy z nich ma inny kolor, np. taśma gumowa koloru czerwonego stawia ćwiczącemu najmniejszy opór, czyli przeznaczona jest dla osób początkujących i lekkich ćwiczeń, idąc dalej tym wzorem guma oporowa o kolorze niebieskim-poziom oporu V-bardzo ciężki, która nadaje się do ćwiczeń zarówno kobiet, jak i mężczyzn zaawansowanych w trenowaniu, sprawdza się także, jako przeciwwaga w ćwiczeniach dynamicznych i pylometrycznych. Taśma fitness to prosty, ale bardzo skuteczny przyrząd do trenowania różnych partii mięśni. Od kilku lat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród klientów indywidualnych oraz klubów fitness. Taśmy oporowe do ćwiczeń, które znajdą Państwo w ofercie sklepu Girya, wykonane są z bardzo wytrzymałych materiałów o dużej wytrzymałości, dzięki czemu mamy pewność, że podczas użytkowania będą bezpieczne i posłużą przez długi czas.
  • clubbells to kolejny z polecanych przez nas przyrządów. Jest to pałka stalowa, która może być powleczona warstwą poliuretanu kształtem podobna di kija bejsbolowego. Te indyjskie pałki znane są od starożytności i stanowią świetne uzupełnienie treningów siłowych,
  • kettle, czyli odważniki o różnym zakresie wagowym. Bardzo popularne w ostatnich latach, ale znane już od dawna. Wyróżniamy np. turniejowe, odlewane lub żeliwne. Do wyboru w wielu wariantach kolorystycznych.
  • rollery, skakanki, mace czy gryfy.

Żeby zapoznać się z cała ofertą, zapraszamy na stronę naszego sklepu, tam też znajdą Państwo zakładkę „kontakt z nami” poprzez, którą można do nas napisać lub zadzwonić, a nasi wykwalifikowani pracownicy udzielą wyczerpujących informacji na temat asortymentu i czasu realizacji zamówień, lub jeżeli zajdzie taka potrzeba doradzą przy wyborze odpowiednich akcesoriów.

Komentarze do artykułu