Wielu trenerów rekomenduje trening z ketellbell

Sklep internetowy Girya zaprasza wszystkich tych, którzy zajmują się jakąś aktywnością fizyczna lub planują się nią zająć. Jesteśmy producentem, ale i dystrybutorem akcesoriów treningowych znanych marek. Jak większość z nas wiemy, że sport to zdrowie. Więc żeby nasze ciało funkcjonowało w prawidłowy sposób, musimy mu zapewnić odpowiednia dawkę ruchu oraz zbilansowaną zdrową dietę. Ogrom możliwości, jakie oferuje dzisiejszy rynek, nie pozwala szukać wymówek.

Lata pracy w tej branży dały nam ogrom doświadczenia i wiedzy na temat ludzkiego ciała i zdrowia. Przy pomocy ekspertów z dziedziny fizjoterapii oraz sportu produkujemy sprzęty najlepszej jakości. I takie też wybieramy do naszego sklepu. Każdy produkt, który oferujemy, jest bezpieczny dla użytkownika i posiada wszystkie niezbędne atesty. Jednym z cieszących się w ostatnich latach dużym uznaniem i rekomendowanym przez wielu trenerów produktem jest ketellbell.

Trochę historii

Już starożytni Persowie znali odważnik ketellbell. Natomiast Rosjanie docenili jego zalety i uczynili podnoszenie ketellbell sportem narodowym. Tym sposobem z targów i bazarów, gdzie używany był jako przeciwwaga dla sprzedawanych na wagę towarów, później jako ciężarki dla jarmarcznych artystów i atletów trafił do ówczesnych klubów sportowych. Także radziecka armia ceniła sobie bardzo treningi z użyciem kettelbell, ponieważ dawały one bardzo dobre efekty, m.in. poprawiały w znacznym stopniu siłę chwytu i wzmacniały wszystkie górne partie mięśni, które odpowiedzialne są za walkę wręcz. Oprócz tego ćwiczenia z ketellbell pomagają wypracować sobie znacznie lepszą kondycję i koordynację ruchową. Dziś ketellbell stosuje się głównie w treningu funkcjonalnym.

Girya oferuje te przypominające kulę armatnią ciężarki w kilku wersjach. Przykładem może być ketellbell turniejowy, jego wymiary są identyczne na całym świecie. My polecamy Państwu odważniki ketellbell o wadze 4 kg, 8 kg lub 16 kg, a to tylko część naszej oferty. Nasze kettelbell turniejowe są wykonane z najlepszej jakości materiałów i dodatkowo mają wzmocnioną boczną ścianę czaszy, a dzięki temu są bardziej odporne na uszkodzenia.

Podwójna warstwa farby plus antykorozyjna powłoka na uchwytach to kolejne ich atuty. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, zaprojektowaliśmy uchwyty w dwóch rozmiarach 33 mm standardowy i 35 mm grubszy. Jesteśmy pewni, że każdy znajdzie u nas to, czego szuka. Zapraszamy klientów detalicznych, jak i nabywców hurtowych. Jesteśmy do dyspozycji bez przerwy i zawsze chętnie odpowiemy na Państwa pytania.

Komentarze do artykułu