Zdrowie to skarb

Aktywność fizyczna to jeden z najskuteczniejszych sposobów, by utrzymać nasze ciało w dobrej formie i zdrowiu. A zdrowie jak wiemy to najważniejsza sprawa, ponieważ jest tylko jedno. Dzięki rozwojowi techniki i dostępności wiedzy jesteśmy bardziej świadomi, że dieta i ruch to samo zdrowie. Mamy bardzo wiele możliwości, by zadbać o siebie. W każdym praktycznie mieście znajdują się siłownie i kluby fitness. Większość z nich oferuje także wstęp na kryte pływalnie. Mamy dostęp do internetu, a w nim możemy dowiedzieć się, jak zdrowo jeść. Powstało bardzo wiele punktów, gdzie odpowiednio przygotowani do tego ludzie, ułożą nam dopasowaną do naszych indywidualnych potrzeb dietę. Zajęcia dla seniorów, dzieci i młodzieży, zumba czy bieganie to wszystko mamy na wyciągnięcie ręki. Więc każdy kto chce i może ma szanse zadbać o swoje zdrowie.

Girya to sklep, w którym znajdą Państwo akcesoria i przyrządy do trenowania ciała. Od wielu lat istniejemy na polskim rynku i znamy się na tym co robimy. Przy pomocy trenerów fitness, sportowców i fizjoterapeutów dobieramy najlepsze produkty do naszego sklepu. Jesteśmy również producentem części asortymentu. Każdy oferowany przez nas sprzęt posiada niezbędne atesty i jest bezpieczny dla potencjalnych użytkowników. Jednym z naszych sztandarowych produktów jest ketellbell żeliwny.

KETELLBELL i jego renesans

Historia tego odważnika przypominającego z wyglądu kulę armatnią z uchwytem, sięga XVIII wieku. Rosjanie przy pomocy tych ciężarków trenowali swoje służby wojskowe. Aktualnie jest to bardzo ceniony sprzęt w treningach crossfit. Dzięki ćwiczeniom z ketellbell wzmacniamy całe ciało i poprawiamy jego wytrzymałość. Jest to sprzęt nadający się do treningów dla początkujących i zaznajomionych już ze sportem.

Girya oferuje ketellbell w kilku wariantach od regulowanego po turniejowy, czy odlewany. Polecamy ketellbell żeliwny o wadze 8 kg10 kg i 20 kg. Każdy wykonany z najwyższą precyzją żeby zapewnić komfort podczas treningu. Nasze ketellbells są pokrywane podwójną warstwą farby, a uchwyty są do wyboru o grubości 33 mm i 35 mm w zależności od preferencji klienta.

Szeroką gamę innych akcesoriów m.in. mac, gryfów, skakanek, gum oporowych do ćwiczeń czy koszulek, na które naniesiemy wybrany przez klienta napis, znajdą Państwo na stronie naszego sklepu. Zapraszamy nabywców indywidualnych, kluby fitness i siłownie. Jesteśmy w stanie zrealizować zamówienia hurtowe i niestandardowe. Zawsze służymy radą przy wyborze odpowiedniego sprzętu.

Komentarze do artykułu