Michał Wyszyński

Michał jest jednym z kilku polskich trenerów systemu Tengu ECS, w którym duży nacisk kładzie się na budowanie sprawności poprzez ruch i pracę z maczugami treningowymi. Jest także trenerem Animal Flow oraz Primitive Functional Movement, w których to systemach pracuje się z masą własnego ciała na specyficznych (dla danego systemu) formach ruchu.

W zestawie swoich umiejetności ma także umiejętności rozciągania i poprawiania ludkziej mobilności, zdobytymi na kursie trenerskim Flexible Steel. Operuje na poziomie instruktorskim odważnikami kulowymi (popularnymi kettlami) oraz tzw. macami (żelaznymi maczugami zakończonymi kulą), jako jedyny w Polsce trenere techniki zwanej Steel Mace Flow.

Michał jest zwolennikiem zdrowego trybu życia i odżywiania - od dziesięciu lat na diecie bezmięsnej. To miłośnik jazdy rowerem górskim, na którym potrafi przejechać niemal 4000 km rocznie. Grał wiele lat w siatkówkę i piłkę nożną. Obecnie całkowicie poświęcił się pracy indywidualnej i samorozwojowi mentalnemu oraz fizycznemu. Prywatnie to miłośnik rodzimej tradycji słowiańskiej i biegów OCR, w których z upodobaniem startuje. Posiada także certyfikaty upowazniające go do wykonywania orientalnego masażu Shiatsu oraz terapii bańkami. Właściciel i instruktor w studio treningu funkcjonalnego Wilczy Jar.

Damian Sipiorski

AFM Coach l 1 były instruktor SFG1. Współzałożyciel Wałbrzyskiego Centrum Siły. Prezes Fundacji Centrum Siły. Współpracujący z fundacją Start-Sport od 2011

  • Pedagog pracujący jako terapeuta zajęciowy w PŚDS
  • Lider projektu Barbarian Live
  • Specjalizacja trening funkcjonalny przy użyciu narzędzi balistycznych typu kettlebell hardstyle, Clubbell, buława, mace, worki treningowe. Bodyweight flow
  • Sport uprawiany od 12 roku życia, dwubój olimpijski do 16 roku życia. Od 14 roku życia do 18 zapasy jednocześnie z dwubojem olimpijskim. Po przerwie sportowej 7 lat gry w rugby olimpijskie
  • Słuchacz kierunku Technik masażysta

Błażej Sobala

Certyfikowany Instruktor największej i najbardziej prestiżowej na świecie Szkoły Siły StrongFirst SFG1 i SFL, instruktor Flexible Steel lvl 1.

Założyciel Ząbkowickiej Szkoły Siły - Centrum Kettlebell Ząbkowice Śląskie, oficjalny przedstawiciel Centrum Kettlebell Polska. Specjalizuje się w treningach z odważnikami kettlebell, sztangami oraz ciężarem własnego ciała. Posiada uprawnienia do pracy z dziećmi. Z wykształcenia menadżer sportu. Pasjonat zdrowego i prawidłowego ruchu. Na co dzień trenuje dzieci i dorosłych w Ząbkowicach Śląskich.

Iwona Szymaniak

Trener personalny, dietetyk, instruktor kettlebell, kulturystyki i podnoszenia ciężarów. Specjalizuje się w treningach funkcjonalnych. Jej pasją jest szeroko pojęta aktywność fizyczna oraz tworzenie zdrowych słodkości.

Na co dzień, oprócz pieczenia i trenowania innych, jest zawodniczką kettlebell lifting - sportu, który skradł jej serce. Wicemistrzyni oraz brązowa medalistka Mistrzostw Świata, Mistrzyni Polski i wielokrotna medalistka imprez kettlebell.