§ Witryna girya.com.pl wykorzystuje pliki cookies w celu lepszego świadczenia usług. Pozostanie w witrynie bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w Państwa urządzeniu. Dowiedz się więcej...
Rollery Jest 2 produktów.

Dla każdego sportowca niezwykle ważne jest zapobieganie kontuzjom oraz właściwa regeneracja po każdym intensywnym treningu. Nie każdy ma jednak czas i pieniądze na usługi profesjonalnego masażysty. Tu z pomocą przychodzi polecany przez fizjoterapeutów wałek do masażu.

Nasz Roller wykonany jest z wysokiej jakości pianki poliuretanowej o zwiększonej twardości. 

Roller ma zastąpić profesjonalnych terapeutów manualnych. Sprzęt przeznaczony jest do samodzielnego wykonywania głębokiego masażu tkanek. Wystarczy położyć go na podłodze i oprzeć na nim partię ciała, która ma zostać rozluźniona. Każdy jest w stanie sam kontrolować siłę nacisku.

Roller do masażu pozwala na rozbicie zgrubień, które powstały w tkance łącznej oraz zwiększa produkcję kolagenu. Ten krok zapobiega pojawieniu się bólu, a także jest działaniem prewencyjnym przed wystąpieniem kontuzji, ponieważ powięź staje się bardziej elastyczna. Dodatkowo wałek poprawia ruchomość stawów i kurczliwość mięśni.

Osoby bardzo aktywne mogą wpleść ćwiczenia z wałkiem w swój cykl przygotowawczy do treningów. Ten zabieg poprawia odżywienie i dotlenienie mięśnia.

W ofercie posiadam zarówno rollery gładkie, jak i prążkowane

Dostępne od ręki!

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów