§ Witryna girya.com.pl wykorzystuje pliki cookies w celu lepszego świadczenia usług. Pozostanie w witrynie bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w Państwa urządzeniu. Dowiedz się więcej...
PUSHUP BOARD Jest 1 produkt.

NOWOŚĆ!!

Rewolucyjna tablica z kolorowymi oznaczeniami mięśni klatki piersiowej, ramion, pleców.

Aby pompki nie były nudne, system push-up Plug and Play, do szybkiej zmiany ustawienia dłoni, pozwoli na maksymalny trening wytrzymałościowy górnej partii ciała.

Zaprojektowany dla wszystkich poziomów sprawności.

Prosty montaż i łatwe przechowywanie.

Antypoślizgowe uchwyty

Wymiary 48x42x3,5 cm jedna tablica

Zestaw składa się z dwóch tablic i dwóch uchwytów.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • Rewolucyjna tablica z kolorowymi oznaczeniami mięśni klatki piersiowej, ramion, pleców. Aby pompki nie były nudne, system push-up Plug and Play, do szybkiej zmiany ustawienia dłoni, pozwoli na maksymalny trening wytrzymałościowy górnej partii ciała. Zaprojektowany dla wszystkich poziomów sprawności. Zestaw składa się z dwóch tablic i dwóch...

    299,00 zł
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Odkryj pompki na nowo dzięki PUSHUP BOARD!

Chyba każdy zna tradycyjne pompki. To uniwersalne ćwiczenie przyczynia się do rozwoju prawie wszystkich partii mięśni. Dodatkowo rewelacyjnie koryguje sylwetkę oraz poprawia wytrzymałość. Każdy zawodowy sportowiec rozpoczyna rozgrzewkę właśnie od nich. Wykorzystywane są nie tylko w celach kulturystycznych, ale także rehabilitacyjnych, co podkreśla ich wszechstronny charakter. Jednak pompki nawet największym pasjonatom treningu siłowego mogą się znudzić. Co zatem należy zrobić, gdy podczas ich wykonywania pojawia się nużąca rutyna? Wtedy najlepiej wypróbować urządzenie PUSHUP BOARD!

Czym jest PUSHUP BOARD?

PUSHUP BOARDPUSHUP BOARD to solidna tablica z kolorystycznym schematem mięśni klatki piersiowej, ramion i pleców. Specjalne otwory umożliwiają montaż w tych miejscach uchwytów, przez co użytkownik może dostosować urządzenie do zaplanowanych zajęć. Za sprawną zmianę położenia rączek oraz ich stabilne mocowanie odpowiada układ push-up Plug and Play. Warto też zwrócić uwagę na fakt, że tworzywo, z jakiego wyprodukowane są wsporniki, zapobiega poślizgom, przez co zostaje wykluczone ryzyko wystąpienia kontuzji.

Niewielkie gabaryty tablicy sprawiają, że z powodzeniem użytkuje się ją zarówno na siłowni, jak i w domu. Innowacyjność akcesorium przyczynia się do zwiększenia efektywności wysiłku, co w konsekwencji prowadzi do osiągnięcia szybszych efektów.

Pompki już nigdy więcej nie będą nudne

Niestety wiele osób rezygnuje z pompek zwłaszcza wtedy, gdy osiągnie wysoki poziom. Kalistenika nie przynosi już takiej radości jak wcześniej, a ciągłe powtarzanie tych samych ruchów niekiedy bywa nawet drażniące. Z PUSHUP BOARD możesz raz na zawsze zapomnieć o tego typu rozterkach. Prostota obsługi i jednocześnie rozbudowane możliwości pracy zapewniają ogromną frajdę oraz satysfakcję z uzyskanych wyników.

Jeśli pompki to jedno z twoich ulubionych ćwiczeń, ale nie masz już pomysłu, jak je urozmaicić, koniecznie zainwestuj w PUSHUP BOARD. Z tym niepozornym akcesorium zbudujesz imponujące mięśnie górnych partii ciała oraz znacząco podniesiesz swoją wytrzymałość.