§ Witryna girya.com.pl wykorzystuje pliki cookies w celu lepszego świadczenia usług. Pozostanie w witrynie bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w Państwa urządzeniu. Dowiedz się więcej...
Długie Jest 8 produktów.

Mace to dłuższa, zmodyfikowana wersja Clubbell. 

Sekret skuteczności młota treningowego tkwi w jego budowie - cały ciężar skoncentrowany jest na końcu sprzętu. Aby kontrolować pęd mace i zachować stabilną postawę, ćwiczący musi mocno napinać całe ciało. Dodatkowo, jej długość wymusza wykonywanie większego zakresu ruchów.

Tego typu treningi angażują wiele partii mięśni, co zapewnia równomierny rozwój sylwetki. Dzięki temu można wypracować nie tylko większą siłę, ale i gibkość. Młot może pomóc we wzmocnieniu ścięgien, przez co ciało staje się mniej narażone na kontuzje. Sprzęt przeznaczony jest przede wszystkim do treningów funkcjonalnych.

W swojej ofercie posiadamy mace o różnej wadze – od 2,5kg do 27,5kg.

wagi 2,5 - 10 kg zakończenie okrągłe

wagi 12,5 - 27,5 zakończenie kanciaste

Najlżejsze mace świetnie sprawdzą się podczas treningów osób początkujących, a najcięższe zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.

Wszystkie mace wykonane są z wysokiej jakości stali i zostały idealne wyważone, aby zapewnić bezpieczeństwo i wysoki komfort ćwiczeń.

Dostępne od ręki!

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów