§ Witryna girya.com.pl wykorzystuje pliki cookies w celu lepszego świadczenia usług. Pozostanie w witrynie bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w Państwa urządzeniu. Dowiedz się więcej...
Kettlebells Regulowane Jest 1 produkt.

Nowość! Dla każdego fana kettlebells
Kilka odważników w jednym!

Kettlebell regulowany umożliwia płynną regulację ciężaru, w zakresie od 9 do 34 kg, z przeskokiem o 1 kg. Wnętrze odważnika wypełnione jest obciążającymi go talerzami. To zapobiega przesuwaniu się obciążenia podczas ćwiczeń.

Możliwość dostosowania wagi do indywidualnych potrzeb sprawia, że jest to sprzęt po który mogą sięgnąć zarówno profesjonaliści, jak i osoby początkujące.

Produkt wykonany został z zachowaniem standardowych wymiarów kettlebell turniejowego. Pozwala na wykonanie tradycyjnych ćwiczeń z użyciem odważników. Kettlebell sprawdza się zarówno w klasycznych ćwiczeniach poprawiających siłę takich, jak martwy ciąg, przysiady oraz wyciskanie, jak i w treningach poprawiających mobilność i wytrzymałość.

Dostępny od ręki!

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • Regulowany Kettlebell to idealne rozwiązanie dla osób, które nie chcą kupować kilku odważników o różnych wagach. - regulowana waga (7kg - 32kg)- przeskok wagi co 1 kilogram- łatwy montaż 6 talerzy dociążających Brak klucza do rozkręcenia kettla w zestawie. Zalecamy używać do rozkręcenia kettla klucza "imbus 8" oraz do rozkręcania tarcz klucza...

    460,00 zł
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji