§ Witryna girya.com.pl wykorzystuje pliki cookies w celu lepszego świadczenia usług. Pozostanie w witrynie bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w Państwa urządzeniu. Dowiedz się więcej...
Kettlebells Regulowane Jest 1 produkt.

Nowość! Dla każdego fana kettlebells
Kilka odważników w jednym!

Kettlebell regulowany umożliwia płynną regulację ciężaru, w zakresie od 9 do 34 kg, z przeskokiem o 1 kg. Wnętrze odważnika wypełnione jest obciążającymi go talerzami. To zapobiega przesuwaniu się obciążenia podczas ćwiczeń.

Możliwość dostosowania wagi do indywidualnych potrzeb sprawia, że jest to sprzęt po który mogą sięgnąć zarówno profesjonaliści, jak i osoby początkujące.

Produkt wykonany został z zachowaniem standardowych wymiarów kettlebell turniejowego. Pozwala na wykonanie tradycyjnych ćwiczeń z użyciem odważników. Kettlebell sprawdza się zarówno w klasycznych ćwiczeniach poprawiających siłę takich, jak martwy ciąg, przysiady oraz wyciskanie, jak i w treningach poprawiających mobilność i wytrzymałość.

Dostępny od ręki!

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • Regulowany Kettlebell to idealne rozwiązanie dla osób, które nie chcą kupować kilku odważników o różnych wagach. - regulowana waga (7kg - 32kg)- przeskok wagi co 1 kilogram- łatwy montaż 6 talerzy dociążających Brak klucza do rozkręcenia kettla w zestawie. Zalecamy używać do rozkręcenia kettla klucza "imbus 8" oraz do rozkręcania tarcz klucza...

    460,00 zł
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Potrzebujesz przyrządów do ogólnorozwojowych ćwiczeń sylwetki? Kettlebells regulowane są właśnie dla ciebie!

Ogólnorozwojowe ćwiczenia to pożądana forma treningu przez wszystkich sportowców. Zarówno tych profesjonalnych, jak i amatorów. Przynoszą same korzyści, jednak do tych najważniejszych zaliczają się budowa masy mięśniowej – a więc znaczna poprawa sylwetki, ale też większa wydajność motoryczna, podniesienie wytrzymałości i wydolności organizmu. Jedni stawiają na kalistenikę. To aktywność wykorzystująca tylko ciężar własnego ciała, czyli pompki, przysiady, brzuszki czy stanie na rękach. Inni wolą tradycyjną siłownię z całym jej ogromnym zapleczem. Natomiast dla tych, którym obca jest kalistenika, a korzystanie ze skomplikowanych urządzeń w fit-kompleksach napawa lękiem, idealnym rozwiązaniem są kettlebells regulowane.

Na czym polega sukces kettlebells regulowanych?

Kettlebell regulowanyIstotną zaletą akcesoriów, jakimi są kettlebells regulowane, są ich nieduże gabaryty. Nie zajmują wiele miejsca, przez co z powodzeniem mogą być przechowywane w domu. Co najbardziej zaskakuje w tym niepozornym sprzęcie to fakt, że można zmieniać jego ciężar. Tradycyjne odważniki spotykane w stacjonarnych fitness klubach mają z góry ustaloną wagę, dlatego by zwiększyć ich masę, należy udawać się po kolejne narzędzia. Bywa to uciążliwe, ponieważ niepotrzebnie wydłuża ćwiczenia. Warto też podkreślić fakt, że cieszą się one sporą popularnością, w związku z czym trudno przygotować sobie pożądany zestaw, bo po prostu brakuje poszczególnych elementów.

Tymczasem kettlebells regulowane pozwalają zapomnieć raz na zawsze o wcześniej wspomnianych bolączkach. Ich wyjściowa waga to 9 kg, którą z powodzeniem da się rozbudować aż do 34 kg! Sekret polega na zastosowaniu specjalnych talerzy, pomagających otrzymać docelowe obciążenie. Przeskok wynosi raptem 1 kg, co z pozoru wydaje się małym współczynnikiem. Jednak użycie go i połączenie z odpowiednią ilością prawidłowo wykonanych powtórzeń mobilizuje do pracy poszczególne partie mięśni, co prowadzi do ich wzrostu.

Umieszczenie talerzy we wnętrzu odważnika ma jeszcze jedną istotną zaletę. Stabilizują one działanie przyrządu, zapobiegając różnego rodzaju przesuwaniu się części składowych w trakcie realizacji treningu. W konsekwencji użytkownik może bez przeszkód wypełniać wszelkiego rodzaju wytyczne czy to nakreślone przez trenera, czy ułożone samodzielnie.

Kettlebells regulowane dla początkujących i zaawansowanych

Kettlebells regulowane to doskonałe akcesorium zarówno dla osób dopiero zaczynających swoją przygodę z aktywnością fizyczną, jak i dla tych, którzy z zamiłowaniem oddają jej się od dłuższego czasu. Ci pierwsi poprzez niewielkie obciążenia przygotują organizm do większego wysiłku, przy okazji ucząc się dobrych nawyków, wzmacniając sylwetkę, gibkość i koordynację. Natomiast zaawansowani poprawią efektywność, gdyż z dowiedzionych przez naukowców informacji wynika, że praca z odważnikami podnosi szybkość, wytrzymałość i zapobiega bolesnym kontuzjom stawów i więzadeł. Kettlebells regulowane z pewnością zostaną docenione przez wszystkich, dla których zdrowy tryb życia ma pierwszorzędne znaczenie.